iPhone 14

4 способи заряджання Айфона 14

Фото Weibo

Новинка від Apple вже доступна до замовлення та купівлі

Смартфони iPhone розлітаються в усьому світі сотнями тисяч. У 2022 році компанія наголосила на автономності. Розбираємось, як справи у нового айфона з акумулятором, які є способи ефективної підзарядки.

Характеристики батареї

 • Айфон 14 має акумулятор на 3279 мА·год. Найвищий показник для базових версій за всю історію та середній – для гаджетів Apple загалом. Його цілком достатньо для доби активного використання у різних додатках, серфінгу в інтернеті та створення красивих фотографій.

 • Літій-іонна батарея має низький саморозряд і високу щільність енергії живлення. Такий акумулятор швидко відновлює заряд і має мінімальну вагу.

 • Батарея в айфоні заряджається у два етапи: спочатку динамічно до 80%, потім остаточно в режимі компенсаційної зарядки. Це продовжує термін її служби.

Сучасні літій-іонні батареї не вимагають дотримання повного циклу заряджання та розряджання. Ви можете в будь-який момент підзарядити смартфон, не звертаючи уваги на відсоток заряду, що залишився.

Як можна зарядити Айфон 14?

 1. Швидка зарядка дозволяє повернути повний заряд акумулятора за 30-40 хвилин. Для цього використовується окремий адаптер, що підтримує потужність 30 Вт. При цьому підзарядка буде найактивнішою в перші 20 хвилин, а потім поступово знизиться до 20-23 Вт. Це дозволить збільшити термін служби акумулятора.

 2. MagSafe – бездротова зарядка-чохол, який легко фіксується на корпусі за допомогою магнітів та швидко відновлює запас енергії на потужності до 15 Вт.

 3. Qi magnetic – ще одна варіація бездротової зарядки. Зарядну станцію слід встановити на рівній поверхні та підключити до джерела живлення. Телефон кладеться екраном прямо на конструкцію. Ось і все – ваш телефон заряджається. Потужність складає 7,5 Вт.

 4. Через ПК: підключаємо девайс за допомогою кабелю до працюючого ноутбука або комп'ютера, стежимо за поповненням енергії. Такий спосіб займе найбільше часу.

Декілька корисних рекомендацій

 • Найкраще використовувати оригінальні пристрої від Apple. Вони мають захист від перегріву і перепадів напруги.

 • Бажано не розряджати пристрій повністю. Можна увімкнути ЗП, коли акумулятор покаже 20%.

 • Також не слід чекати 100% набору заряду. Якщо регулярно відключати телефон від живлення на рівні 80%, можна продовжити термін його експлуатації.

 • Варто не забувати про спеціальні налаштування енергоефективності в телефоні. Можна вибрати спеціальний режим, який контролюватиме витрати заряду та оптимізувати роботу системи.

 • Часто заряджаєте айфон у машині? Варто спочатку запустити двигун і трохи прогріти авто, а потім підключати девайс. Тому що різкий стрибок напруги в автомобільній електросистемі може згубно позначитися на стані батареї.

Вибирайте зручний спосіб заряджання, щоб ваш девайс завжди був готовий до роботи.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ