Пилосос для басейну

Водний пилосос – запорука ідеальної чистоти басейну

aquapolis.ua

Як обрати найкращий пилосос для басейну

Пил, бруд, листя та комахи – все це заноситься вітром у воду, особливо якщо басейн стоїть просто неба. Сачки та шкребки можуть лише частково допомогти зі збиранням сміття, але більшість забруднень все одно плаватиме у воді. Згодом чаша басейну покриється слизьким нальотом, а вода стане брудною та неприємною для купання. Допомагає швидко та ефективно впоратися із прибиранням пилосос для басейну. Цей пристрій заощадить ваші сили та час, а також легко та якісно очистить басейн будь-якого типу та розміру.

Які бувають пилососи для басейну?

Водні пилососи відрізняються конструкцією та поділяються на дві категорії:

 • Роботи
 • Ручні

Роботи-пилососи – це найсучасніше та технологічне рішення для прибирання басейнів будь-якого типу та об'єму. Вони працюють від під’єднання до електромережі та наводять лад без участі людини. Все, що вам потрібно зробити, – це натиснути кнопку старту на пилососі. Роботи розрізняються за:

 • Потужністю
 • Режимами прибирання
 • Призначенням – для лайнера або інших типів покриття чаші

Наприклад, модель AquaVac 650 від американського виробника Hayward – це чудовий варіант для прибирання басейнів усіх типів покриття. За 2.5 години пилосос прибирає басейни площею до 80 м²!

Завдяки бездоганному навігаційному алгоритму цей робот їздить навіть по стінах та очищає всю площу поверхні, не пропускаючи жодного сантиметра. 18 гідроциклонів створюють водний потік, який залишає все сміття на стінах контейнера. Тому, на відміну від інших роботів, потужність цієї моделі не знижується в міру забруднення фільтра. Контейнер ви легко відкриєте та очистите від сміття натисканням кнопки.

Додаткові можливості цієї моделі:

 • Світлодіодна підсвітка
 • Кабель, що не тоне
 • Можливість регулювати інтенсивність та час збирання
 • Можливість керувати пристроєм через смартфон по Wi-Fi

У комплект до пилососа входять візок для зручного транспортування та фільтр для дрібного сміття.

Пилосос для басейну
Пилосос для басейну
Фото: aquapolis.ua

Ручні моделі керуються людиною, тому підходять для каркасних та стаціонарних приватних басейнів невеликих об’ємів. Конструкція пристроїв – це корпус пилососа, до якого кріпиться штанга для управління та щітка для очищення поверхні басейну. Всередині корпусу знаходиться акумулятор та фільтр для збору сміття.

Переваги ручних пилососів:

 • Легкість
 • Компактність
 • Бюджетна ціна, якщо порівнювати з роботами

Для прибирання невеликих домашніх басейнів всіх типів площею до 40 м² оберіть ручну модель Kokido Telsa 50. Цей пилосос працює без зарядки 40 хвилин зі швидкістю всмоктування 5.7 м³/год. Об’єм контейнера для сміття становить 650 мл. За допомогою знімної щітки ви легко зможете зібрати з водної гладі опале листя, каміння, гілки та інше сміття.

Пилосос для басейну
Пилосос для басейну
Фото: aquapolis.ua

При виборі пилососа враховуйте ваш бюджет та розмір басейну. Якщо це робот, звертайте увагу на довжину шнура та продуктивність пилососа. Для ручного пилососа є важливою довжина штанги та час роботи без заряджання. Штангу можна придбати окремо або обрати модель, до якої штанга вже входить в комплект.

Пилосос стане для вас незамінним помічником та позбавить необхідності витрачати час на малоефективне прибирання. З пилососом ваш басейн завжди буде красивим та доглянутим, а ви отримуватимете задоволення від плавання в чистій воді.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ