Пре-паті Event Industry Forum 2022

Якими будуть масові заходи цьогоріч – розкажуть 11 лютого на мітапі PMHUB Talk 2022

PMHUB Talk

Подія стане офіційною пре-паті Event Industry Forum 2022

Гібридні події нова норма, а написання альтернативних сценаріїв для проведення заходів витісняє довгострокове планування. Головний виклик в індустрії приймати рішення миттєво, здебільшого з огляду не на стратегію, як це було раніше, а на світ навкруги. І якщо початок пандемії у сфері івентів ознаменував перехід в онлайн, то 2022-й вимагає неабиякої гнучкості й адаптивності. Незалежно від формату комунікації з аудиторією. 

Пре-паті Event Industry Forum 2022
Пре-паті Event Industry Forum 2022
Фото: PMHUB Talk

За два тижні до найбільшої в Україні галузевої конференції Event Industry Forum 2022 PMHUB збере засновників фестивалів та форумів, керівників івент- і кейтеринг-агенцій, бренд-менеджерів та піарників аби окреслити тренди сьогоднішньої індустрії в Україні та за її межами. 

Денис Ринський
Денис Ринський
Фото: PMHUB Talk

"За роки незалежності івент-індустрія країни пройшла нелегкий шлях від становлення та формування як молодої галузі до визнання й розвитку як потужного і важливого сегмента на державній економічній арені. Випробування високою конкуренцією, відсутністю повноправного ринку та надскладним періодом пандемії не лише загартували всіх представників івент-індустрії, а й зробили їх івенторами майбутнього універсальними адаптованими професіоналами, які творять історію подієвої галузі", зазначає Денис Ринський, засновник найбільшої галузевої конференції Event Industry Forum, івент-директор відпочинкового комплексу Emily Resort і керівник івент-агенції Global Events.

Пре-паті Event Industry Forum 2022
Пре-паті Event Industry Forum 2022
Фото: PMHUB Talk

Учасники PMHUB Talk 2022:

  • Юрій Пивоваров CEO Київського міжнародного економічного форуму;
  • Дар'я Сьома – керівниця івент-простору PMHUB; 
  • Ірина Данилевська – співзасновниця та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week; 
  • Сергій Слупський керівник івент-агенції Slupsky Agency; 
  • Олександр Котолуп – засновник та ідейний натхненник Figaro-Catering; 
  • Максим Гузєв Head of Animal Proteins & Fats Export Division, МХП; 
  • Оля Сафіна Employer Brand & PR-менеджерка Parimatch Tech, артдиректорка PMHUB; 
  • Денис Ринський засновник найбільшої галузевої конференції Event Industry Forum, івент-директор відпочинкового комплексу Emily Resort і керівник івент-агенції Global Events.
Дар'я Сьома
Дар'я Сьома
Фото: PMHUB Talk

"Історія PMHUB Talk розпочалася рік тому як серія бліц-інтерв'ю з лідерами івент-індустрії. Цьогоріч ми трансформуємо онлайн-проєкт у повноцінний офлайн-мітап із панельними дискусіями й нетворкінгом, на якому воліємо спрогнозувати, яким буде рік для ринку та на що чекати аудиторії", зазначає Дар'я Сьома, керівниця івент-простору PMHUB. 

Мітап PMHUB відбудеться 11 лютого о 18:00 в івент-просторі PMHUB за адресою Іоанна Павла II, 5. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Приєднатися до мітапу можна за наявності документа про вакцинацію, сертифіката про одужання після COVID-19 або негативного тесту, зробленого не більше, ніж за 72 години до заходу.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ