S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl

У S.T.A.L.K.E.R. 2 геймери зможуть надати персонажам свою зовнішність – як це зробити

@stalker_thegame / Twitter

Вихід української гри запланований на 28 квітня 2022 року

В українській студії GSC Game World заявили про проведення продажу NFT, присвячених S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl. Щоб реалізувати цю ініціативу використають блокчейн. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Verge.

Проєкт за назвою S.T.A.L.K.E.R. Metaverse створили у співпраці з платформою DMarket. Завдяки ньому геймер заволодіє частиною S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl і зможе стати "металюдиною". Тобто, неігровий персонаж нової частини зможе отримати зовнішність користувача.

Аукціон NFT запланована на січень 2022 року, де будуть продавати токени. Завдяки останнім їх власник зможе стати "металюдиною" і опинитися у відеогрі в якості персонажа. Слід за цим розробники виділять певний термін, протягом якого пройдуть торги між користувачами.

За цей період можна буде:

  • "Стати" NPC (неігровий герой), який отримує дуже деталізовану зовнішність геймера. Для цього власник токену буде повинен відвідати офіс розробників, щоб його зовнішність оцифрували та перенесли у відеогру.
  • Заробити на торгах.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що з'явилися нові скріншоти S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ