Ілюстративне фото

Інтернет для бізнесу: яку технологію підключення обрати

Depositphotos

Як обрати найкраще рішення?

Обмеження, введені у зв'язку зі світовою пандемією коронавірусу, змусили багатьох людей залишатися вдома. Оператори фіксують збільшення навантаження на мобільні мережі до 50%.

Експерти зазначають, що мобільний Інтернет став використовуватися частіше. Сотні компаній кардинально переглянули умови праці, ущільнили і перенесли офіси. Але для організації повноцінної роботи з дому одних тільки ресурсів мобільного зв'язку недостатньо: необхідне стабільне і надійне підключення до Інтернету з високою пропускною здатністю.

Постачальники телекомунікаційних та мережевих послуг пропонують різні варіанти підключення до глобальної мережі. Прикладом може бути Інтернет для бізнесу від " Датагруп" - Всеукраїнського оператора зв'язку, який пропонує ефективні телеком-рішення для офісу та дому:

  • Ethernet — з'єднання стабільне, з мінімальними витратами, що забезпечує швидкість обміну цифровими даними до 1 Гбіт/с. Технологія дозволяє за лічені хвилини завести оптоволоконний кабель в приміщення і підключити безпосередньо до комп'ютера або Wi-Fi маршрутизатора.
  • xPON - варіант підключення за пасивною технологією зі стабільним високошвидкісним інтернет-з'єднанням до 1 Гбіт/с. Затребуваний в приватному секторі, на околиці й за містом. Цей спосіб доступу до Інтернету відрізняється надійністю, прийнятною вартістю і невразливістю до зовнішніх впливів. Він стане чудовим  виходом для офісів, торгових точок, складських і підсобних приміщень, розташованих в місцях фізичної відсутності активних комутаторів.

Онлайн
Онлайн
Фото: Shutterstock

Сказати, який варіант підійде саме вашій компанії, можна тільки з урахуванням вимог, завдань і локації конкретного бізнесу, щільності забудови, відстані від комутатора до абонента. Вартість підключення до інтернету залежить від індивідуальних особливостей проєкту.

Щоб обрати оптимальне рішення для вашого бізнесу, перед укладанням договору підготуйте перелік питань до провайдера. Обговоріть способи підключення, швидкість прийому / передачі з гарантованим середнім значенням, можливість підключення фіксованих IP-адрес, гарантії швидкого усунення апаратних збоїв. Уточніть вартість ю телекомунікаційного обладнання і чи є можливість оренди телефонних адаптерів, IP-телефонів, маршрутизаторів або іншого необхідного оснащення.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ