5 канал

Між Муженком і Кривоносом існує особистий конфлікт - військовий експерт

Між начальником Генерального штабу Віктором Муженком і начальником Управління Спеціальних операцій Генштабу ЗСУ полковником Сергієм Кривоносом існує особистий конфлікт.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив військовий експерт, голова української військової варти Олександр Білецький.

"Є особистий конфлікт між полковником Кривоносом і Муженком. Я знаю, що є цей конфлікт, і всі в армії знають, що цей конфлікт є. Тоді, коли полковник Кривонос керував оточенням Краматорського аеропорту, між Муженком і Кривоносом сталася просто в ефірі, скажімо, перепалка певна. І я думаю, що це напевно послужило тому, що наш начальник Генерального штабу так агресивно не хоче просто мати полковника Кривоноса", - сказав він.

Білецький також додав: "І з іншого боку, наші люди які служили в силах спеціальних операцій, наші спецназівці, і волонтери, які співпрацювали з Кривоносом, знають, що це кристально чиста людина, яка ніколи не буде брати участь у всіх цих "дерібанах".

За словами голови української військової варти, створення підрозділу сил спеціальних операцій у ЗСУ передбачає колосальне фінансування.

"Створення окремого роду військ (підрозділ сил спеціальних операцій у ЗСУ - 5.ua) передбачає колосальне фінансування. Відповідно, якщо чиста людина очолить такий рід військ, це не буде давати можливості "дєрібанить", красти, і всілякі інші речі ганебні робити, якими у нас продовжують займатися в силових структурах", - зазначив військовий експерт.

Попередній матеріал
На Сумщині на українсько-російському кордоні не пропускають майже 80 вантажівок із турецькими товарами
Наступний матеріал
Енергетична блокада Криму триває: Активісти допустили монтажників лише до ремонту лінії