Facebook / Прес-центр АТО

Подробиці невдалого теракту під Маріуполем: вибухівку привіз путінський "гумконвой"

У штабі АТО це назвали ще одним підтвердженням того, що так звані "путінські гумконвої" перевозять зброю та вибухівку для знищення населення України.

Таке повідомлення авторства військового журналіста Тараса Греня оприлюднив прес-центр АТО у Facebook. Там розкриті подробиці масштабного теракту, який попередили на Маріупольському плацдармі військові розвідники ЗСУ.

У повідомленні йдеться: "Викрилось ще одне підтвердження того, що так звані "путінські гумконвої" перевозять зброю та вибухівку для знищення населення України. На фото ви можете побачити спеціально обладнану закладку, яка була викрита і знешкоджена бійцями військової розвідки Збройних Сил України на Маріупольському плацдармі неподалік селища Орловське".

Журналіст уточнив: у закладці було чотири кілограми тротилу, гранати до ручного протитанкового гранатомету, термобаричний боєприпас і набір різноманітних детонаторів. "З огляду на особливість цієї схованки, можна констатувати, що вона створена нещодавно. За набором вибухових речовин можна зробити припущення, що з них, можливо, збиралися виготовити міну для підриву пасажирського автобусу", – зазначив автор.

Тарас Грень підкреслює: прикметно, що всі ці боєприпаси та обладнання були спаковані у білі "гуманітарні" російські мішки, а також позначені спеціальним стікером "Фонд помощи новороссии"". Нагадаємо, що цей фонд створений і активно діє в Російській Федерації.

"Це ще одне свідчення того, що, замість проголошених продуктів харчування, у білих вантажівках до України завозяться зброя і боєприпаси, призначення яких – вбивати мирних українців і нищити інфраструктуру нашої держави", – підсумовує журналіст.

/
/
/
/
/
/
/
/

Нагадаємо, 5.ua повідомляв, що військовослужбовці сектора "М" відвернули теракт. На околицях села Орловське виявили 4 кг тротилу та електродетонаторів.

Попередній матеріал
Мінекономіки створить ресурс із інформацією про надходження міжнародної допомоги – Трегуб
Наступний матеріал
У США показали шасі-робота для вертольотів