Принц Гаррі
Facebook

Принц Гаррі підтримав українців на "Іграх Нескорених"

Загалом у скарбничці національної збірної України 18 медалей – 6 золотих, 9 срібних та 3 бронзові

У вітчизняної команди на цьогорічних "Іграх Нескорених" шалена підтримка, – в тому числі і з боку української громади в Австралії. Крім звичайних уболівальників, спортсмени чують слова підтримки і від членів королівської родини Великої Британії.

Як повідомляє Міністерство оборони, з українським ветераном і спортсменом Андрієм Усачем зустрівся засновник змагань принц Гаррі.

Або ось всесвітньо відомий футболіст Девід Бекхем не втримався – і сфотографувався із українським спортсменом:

У цьогорічних змаганнях брали участь 15 спортсменів з України, які змагалися в шести видах спорту: пауерліфтингу, веслуванні на тренажерах, легкій атлетиці, плаванні, стрільбі з лука та велоспорті на шосе. Про таке повідомляє сайт змагань.

У п'ятницю, 26 жовтня, для українців був останній день "Ігор Нескорених"-2018. Наша команда показала блискучий результат. У підсумку спортсмени вибороли 18 медалей – 6 золотих, 9 срібних та 3 бронзові. 

Довідково: "Ігри Нескорених" – міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців і ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, що виникли під час виконання службових обов'язків. Участь у змаганнях беруть представники країн-членів НАТО, а також стратегічні партнери Альянсу. "Ігри нескорених", засновані британським принцом Гаррі, уперше відбулися в 2014 році в Лондоні.

Дивіться також фотогалерею за темою: