5 канал

"Жінка ІІІ тисячоліття": результати 11-ї церемонії нагородження в Дніпрі

Номінанток нагороджували у трьох рівнях Премії: "Знакова постать", "Рейтинг" і "Перспектива"

8 грудня 2018 року в Дніпровському академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка відбулася ХІ Церемонія нагородження Всеукраїнської премії "Жінка ІІІ тисячоліття".

Урочистий захід з червоною доріжкою, вечірніми сукнями та яскравою концертною програмою на честь прекрасної статі став головною подією у соціально-культурному житті України.

Вже одинадцятий рік поспіль проект відзначає досягнення жінок та спонукає їх розкривати свій потенціал і прагнути нових звершень.

Протягом десяти років вже було визначено і нагороджено найкращих представниць бізнесу, культури, медицини, засобів масової інформації, спорту, наукового і громадського сектору, які своїми справами і відповідальністю здобули повагу в суспільстві. Вперше церемонія відбулася в місті Дніпро.

Жінки нагороджуються у трьох рівнях Премії: "Знакова постать", "Рейтинг" і "Перспектива". Цього року в розділі "Знакова постать" нагороду отримали Зінаїда Дубоссарська – професор, доктор медичних наук, заслужений діяч науки і техніки України та Марина Ставнійчук – заслужений юрист України, віце-президент Світового Конгресу Українських Юристів.

Серед нагороджуваних у категорії "Рейтинг" – співачка Tayanna, телеведуча Габріелла Массанга, заслужена артистка України, солістка Національної опери Сусанна Чахоян, параолімпійська чемпіонка Анна Стеценко.

У категорії "Перспектива" нагородили 18-річну чемпіонку Європи з метання молоту Валерію Іваненко. Нагороди також отримали представниці бізнесу, волонтерки, творчі особистості та благодійниці.

Попередній матеріал
Мей відтермінувала голосування Британського парламенту щодо Brexit
Наступний матеріал
У Норвегії вручили Нобелівську премію миру: лауреатами стали лікар та правозахисниця
Loading...