Забіг у вишиванках
Забіг у вишиванках відкриті джерела

"Забіг у вишиванках" – головна спортивна подія до Дня незалежності України

Уже 24 серпня понад 2 тисячі любителів бігу стартуватимуть на Русанівський набережній у Києві у п’ятому, ювілейному, "Забігу у вишиванках"

Цього року основними дистанціями для дорослих будуть 5 і 10 кілометрів, для дітей – 100 метрів. Крім того, подія передбачає благодійний забіг довжиною 1 кілометр. За кошти, зібрані під час пробігу, організатори придбають спортивний одяг для шкіл-інтернатів.

"Забіг у вишиванках" – це яскраве патріотичне та родинне свято, свято єдності, коли українці згуртовуються й усі разом, вдягнені у вишиванки, беруть участь у масовому забігу, символізуючи волю й незалежність нашої країни та нації.

Автор ідеї – Олександр Кузін, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, кращий марафонець Європи 2007 року. У 2014 році захід об’єднав 400 любителів бігу, які подолали 5 км на території НК "Експоцентр України". У 2016 і 2017 роках кількість учасників зросла до 1500 осіб і "Забіг вишиванках" перемістився на Русанівську набережну й одержав підтримку об’єднань українців не лише країни, а й за кордоном – із Рівного, Нової Каховки, Вашингтона, Нью-Йорка, Дубаї.

Мета заходу -поширення патріотичного настрою серед українців, залучення населення до регулярних занять фізкультуроютаспортом, розвиток масового спорту в Києві й Україні та створення позитивного іміджу нашої країни у світі.

Захід організовано за підтримки Торгово-промислової палати України та Федерації легкої атлетики Києва. "5 канал" виступає медіа-партнером заходу. Долучайтесь до найпатріотичнішого забігу серпня!

Більше подробиць - за посиланням

Попередній матеріал
Краще продати: у санаторіях Ради відпочили цього року лише троє депутатів – КВУ
Наступний матеріал
Високопосадовцю ДФС Вінниччини повідомили про підозру – у чому звинувачують
Теги: