гурт ACCEPT
гурт ACCEPT 5 канал

У Києві виступить легендарний німецький хеві-метал-гурт Accept

ACCEPT були і залишаються дуже важливою частиною сцени важкого металу Німеччини

21 лютого у "Палаці спорту" в Києві виступить легендарний німецький хеві-метал-гурт Accept. 

Тевтонські металісти ACCEPT підкорили вершину своєї кар'єри з альбомом Blind Rage. Не менш успішні були Blood of The Nations і Stalingrad. Із Blind Rage, крім № 1 в Німеччині, ACCEPT також потрапив на першу позицію в Фінляндії, а також в першу десятку в Чехії, Угорщині, Швеції, Швейцарії, Великобританії та в США.

Після випуску класичних метал-композицій в 80-х роках, таких як Breaker (1981), Balls to the Wall (1983) і Metal Heart (1985), які зробили їх знаковими, група з Wolf Hoffmann і Peter Baltes очолили фестивалі: Woodstock в Польщі, Wacken Open Air в Чехії і BangYour Head в Німеччині. Їх виступ на Bang Your Head також було записано і випущено у вигляді DVD / Blu-ray + 2CD пакету під назвою Restless and Live (2017), що нагадує їх класичний "Restless And Wild» (1982). З цим DVD в руках прихильників ACCEPT зміг зміцнити свій попередній успіх від Blind Rage, повторивши № 1 в шведських і німецьких чартах.

Отже, повернемося до цього, до 2017 року! Після випуску вищезгаданого DVD і майже тримісячного європейського тура ACCEPT прискорюється зі своїм новим альбомом The Rise of Chaos, який ще раз підтверджує їх статус лідерів жанру. Гітарист Wolf Hoffmann коментує назва альбому: The Rise of Chaos: "Це те, про що я часто думав. Він описує стан, який повільно поширюється по всьому світу. Із налаштуванням сцени в нашому останньому європейському турі ми хотіли зобразити антиутопію і зруйновані пейзажі. Якщо ви зараз подивіться на нашу нову обкладинку, це буде одна і та ж картина. Цього разу ви можете виявити як видимі руйнування, так і невидимі, які ми відчуваємо зараз все більше і більше".

ACCEPT продовжують шлях, який вони почали з трьох попередніх альбомів, група записала свій 4-й студійний альбом з 2010 року з Енді Снап. Художній дизайн був створений Дьюлою Хаваншаком. "Раніше наші обкладинки були дуже простими і орієнтованими на одне повідомлення. Але цього разу ми хотіли зробити його більш цікавим, використовуючи атмосферну картину, де ви можете знайти багато прихованих деталей, одночасно з ясним і продуманим посилом ", – додає Вольф.

Гурт ACCEPT
Гурт ACCEPT5 канал

Пісні з The Rise of Chaos виконані в перший раз на Night to Remember на Wacken Open Air 2017. Крім нових треків ACCEPT, Wolf Hoffmann також представив свій останній сольний альбом під назвою Headbangers Symphony (2016), в якому звучать знамениті твори класичних композиторів, таких як Бетховен, Вівальді та Моцарт (спеціально для металевого світу) на сцені вперше спільно з Чеським національним симфонічним оркестром. Остання і заключна третина цього вечора - виконання класики ACCEPT спільно з оркестром.

Wolf Hoffmann стверджує: "Завжди приємно бачити, як група сприймає цей вечір всерйоз і скільки любові артисти і організатори вкладають в їх роботу, щоб отримати різноманітний результат. Це відмінна традиція, яка підкреслює і документує першокласний рівень міжнародного рок-спільноти, як ніщо інше. Ми також хочемо представити щось, що ACCEPT ніколи раніше не робили, ми сподіваємося, що ми зможемо дати щось дійсно особливе для фанатів ».

ACCEPT були і залишаються дуже важливою частиною сцени важкого металу Німеччини. Ми з нетерпінням чекаємо їх виступ з нами. Квитки можна придбати тут.

Попередній матеріал
У Національній опереті України виступлять 10 найкращих тенорів України та Польщі
Наступний матеріал
Порошенко пропонує альтернативу деклараціям громадських активістів