weddingmagazine.com.ua

У Києві вперше пройде Wedding Fashion Ukraine

  22-23 жовтня у київському КВЦ "Парковий" пройде Wedding Fashion Ukraine - знакова подія у весільній моді, що об»єднає українські весільні бренди, закордонних баєрів та наших наречених.

  Вперше на одному подіумі зберуться всі головні українські марки – виключно українські: UNONA, MAXIMA, Ida Torez, Pollardi, Daria Karlozi, Jasmine Empire, Trinity bride, Armonia, Lanesta, Anne-Mariee, Natalia Wedding Style, Katerina Kvit, la Fress, Jade, MaryBride. Вони покажуть свої останні колекції та представлять свої кращі сукні в окремих шоу-румах.

  "Ми хочемо показати, що весільні сукні "made in Ukraine" – це висока якість і стиль, що одягати їх – престижно. Ми хочемо підтримати наші вітчизняні бренди й розвивати весільну галузь», - говорить засновник Wedding Fashion Ukraine та шеф-редактор Wedding magazine Тетяна Аршинник. Власне для цього на Wedding Fashion Ukraine вперше приїдуть баєри й рітейлери не тільки з усієї України, але з Європи, країн Балтики та СНД, а на покази запрошені редактори головних глянцевих видань, модні блогери, українські селебріті і, звичано, самі наречені. У фіналі всіх очікує гала-показ трендів наступних сезонів.

  Детальніше на www.weddingmagazine.com.ua

  Попередній матеріал
  Більше якісної музики: "Армія FM" розширить мовлення на території проведення АТО
  Наступний матеріал
  Речник Міноборони: Традиційно неспокійно в авдіївській промзоні, ворожі обстріли не вщухали 3 години