5.ua

У Києві відбудеться благодійна акція "Один день у музеї Гончара із Анжелікою Рудницькою"

  Музей Івана Гончара, Мистецька Агенція “Територія А” та Центр фольклору та етнографії КНУ ім.Тараса Шевченка презентують благодійний захід

  Щороку перед Великоднем поміж великою кількістю благодійних і просвітницьких акцій Музей Івана Гончара та відома співачка, художниця, президент мистецької агенції "Територія А" Анжеліка Рудницька знаходять час для великодньої підготовки і щедро діляться своїми знаннями й досвідом з усіма охочими. Цей рік не став винятком. Об’єднавши зусилля Анжеліка Рудницька, провідні фахівці Музею Гончара та Центру фольклору та етнографії КНУ ім..Т.Шевченка пропонують вам провести три фантастично захоплюючі години! Поринути у казковий світ наших предків, традицій і народного мистецтва.

  Разом ми будемо пекти паску, писати писанки, створювати унікальну "штуку" (декорування вербової гілки), випікати "жайворонків" з тіста! А також співати веснянки, водити хороводи разом із гуртами "Орелі" та "Роксоланія".

  "Мені надзвичайно затишно у Музеї Гончара. Я люблю тут бувати і у тиші серед українських артефактів та чиїхось спогадів, і поміж веселого гамору сучасних шанувальників традиційної української культури, - розповідає Анжеліка Рудницька. – Цього разу ми об’єднали кілька улюблених перед великодніх майстер-класів в одній акції. Впевнена, це будуть незабутні години спілкування. З нетерпінням чекаю зустрічі з друзями!"

  Ще однією особливістю заходу стане розпис дерев’яних мальованок слобожанськими візерунками, які ми відвеземо у Старобільськ, де 28 квітня буде встановлено рекорд по одночасному розпису мальованок.

  Акція відбудеться 21 квітня 2013 року о 17:30 годині в Музеї Гончара (Київ, вул.Лаврська, 19).
  Тривалість – 2,5-3 години.


  Попередній матеріал
  У центрі Генічеська прогримів вибух
  Наступний матеріал
  У Ріо-де-Жанейро велодоріжка, яку збудували до Олімпіади, провалилась в море – є жертви
  Теги:
  Loading...

  У Львові відкрили виставку "Музей - моє життя", присвячену ювілею Возницького

  Музей "Тіні забутих предків" відкрили у Києві

  Національний музей пам'яті жертв Голодомору доповнили новими матеріалами

  Столичний музей авіації ввійшов до рейтингу найкращих за версією CNN