відкриті джерела

У Києві покажуть легендарний мюзикл "Моя чарівна леді"

У суботу, 14 квітня, о 19:00 на головній сцені Національної оперети України не пропустіть дивовижний мюзикл "Моя чарівна леді"

Всесвiтньовiдомий сюжет про давньогрецького скульптора Пiгмалiона, який створив мармурову жiнку Галатею i закохався у власне створіння, був відтворений у п’єсі Бернарда Шоу "Пігмаліон" та обiйшов усi великі драматичні підмостки світу. За мотивами "Пігмаліона" А. Дж. Лернер створив лібрето, а Фредерiк Лоу написав чарiвну музику…

Отож, все починається з того, що професор Генрі Хіггінс, видатний лінгвіст, викладач фонетики і, одночасно, зарозуміла людина, висуває теорію про те, як вимова і наголос визначають місце людини в суспільстві. З наміром довести свою точку зору, він укладає парі з полковником Пікерінгом.

Мета професора – навчити звичайну квіткарку з вулиці говорити так грамотно, щоб у вищому суспільстві її прийняли за одну зі своїх. Крім того, професор обіцяє в короткий термін представити свою ученицю на посольському прийомі в палаці. Вибір Хіггінса падає на молоду бідну дівчину на ім’я Еліза Дуліттл.

/
/
/

Еліза переїжджає в будинок лінгвіста і починає навчання… Що з цього вийде і чи виграє впертий професор парі? Відповіді на ці та інші питання, а також дивовижне розгортання історії - все це чекає на вас у Національній опереті України. 14 квітня, 19:00. 

Тривалість вистави - 3 години. Квитки уже в продажу.

Попередній матеріал
У Росії пішов з життя Олег Табаков
Наступний матеріал
Смертельне ДТП у центрі Харкова: Дронов відмовився давати свідчення
Теги: