Виступ гурту Symfomania
Виступ гурту Symfomania відкриті джерела

Симфо-рок і нео-класика: у Києві виступить музичний гурт Symfomania

На вас чекає море якісної музики, драйву та чудового настрою

Вже 17 травня у Києві з концертом виступить музичний гурт Symfomania, що являє собою унікальне явище в творчій палітрі світової музики. Завдяки поєднанню струнних, клавішних і ударних інструментів група створює неповторне звучання музичних творів з елементами симфо-року і нео-класики.

Професійна музична освіта дозволяє учасницям групи домагатися високої майстерності виконання, створювати власні композиції, а також знаходити нові ідеї для виконання відомих творів.

Виступ гурту Symfomania
Виступ гурту Symfomaniaвідкриті джерела

З моменту заснування група виступала на багатьох музичних фестивалях і концертах, таких як відкриття "Євробачення 2005" в Києві, міжнародний музичний фестиваль "Таврійські ігри 2005-2006", брала участь в урочистому відкритті Гран Прі Формули-2 2010 у Марракеші (Марокко), "ChevalPassion 2013" в Авіньйоні (Франція).

У програмі виступу прозвучать авторські твори, а також кавер-версії композицій таких світових легендарних рок-груп як: Rainbow, Iron Maiden, KISS, Queen, Nightwish, WASP, Judas Priest, Rage, Ozzy Osbourne, Арія.

На вас чекає море якісної музики, драйву, чудового настрою, позитивної енергетики та виключно "живий" звук! Чекаємо на вас у Докер-Пабі (Docker Pub) вже 17 травня. Початок о 20:00.  

Попередній матеріал
Проїхати буде важко: в Києві найближчим часом ускладниться рух на важливих транспортних магістралях
Наступний матеріал
"Мікс правди і брехні": В'ятрович прокоментував заяву конгресменів США про "антисемітизм" в Україні