Концерт Пласідо Домінго
Концерт Пласідо Домінго Facebook / Палац Україна

Подія року для шанувальників опери: Placido Domingo виступить у палаці "Україна"

  Репертуар артиста включає 148 провідних оперних партій, більше, ніж у будь-якого іншого тенора в історії, з більш ніж 3900 виступів

  Пласідо Домінго (Placido Domingo) – всесвітньо відомий, багатогранний артист. Визнаний як один з кращих і найбільш впливових оперних співаків в історії, він також є диригентом і адміністратором опери Лос-Анджелеса в ролі генерального директора фонду Елі і Едіт Брод.

  Його репертуар включає 148 провідних оперних партій, більше, ніж у будь-якого іншого тенора в історії, з більш ніж 3900 виступів. Він додав 149-у роль у свій репертуар, виконуючи Міллера в "Луїзі Міллер" в Метрополітен-опера в сезоні 2017-18 років. Більш ніж 100 його записів повних опер, збірників арій і дуетів, і кросоверів принесли йому дванадцять премій Grammy, в тому числі три Latin Grammy. Пласідо Домінго записав понад п'ятдесят музичних кліпів і виграв дві нагороди Emmy.

  Крім трьох оперних фільмів – "Кармен", "Травіата" і "Отелло", він озвучив роль Монте у фільмі "Крихітка з Беверлі-Хіллз" і зіграв себе в Сімпсонах, його телевізійний запис "Тоска" з автентичних місць Римської опери побачили понад мільярд людей у 117 країнах. Згодом у прямій трансляції 2010 року він виконав головну партію "Ріголетто" в Мантуї, Італія, місті, з якого відбувається історія опери.

  У 1990 році він і його колеги Хосе Каррерас і Лучіано Паваротті брали участь в спільних концертах Трьох тенорів, які пройшли з величезним успіхом у всьому світі і залучили мільйони нових шанувальників опери.

  Домінго диригував понад 500 оперних вистав і симфонічних концертів з Метрополітен-опера, Лондонською Королівською оперою, Віденською державною оперою, Лос-анджелеською оперою, Чиказьким симфонічним оркестром, Віденською Філармонією, Монреальським симфонічним оркестром, Національним симфонічним оркестром, Лондонським симфонічним оркестром, Лос-Анджелеською філармонією і Берлінською філармонією.

  Влітку 2018 року він диригує на щорічному Байрейтському фестивалі з дебютом в "Валькірії".

  У 1993 році Пласідо Домінго заснував міжнародний конкурс Operalia, який як і раніше проводиться щорічно. Він є почесним доктором Оксфордського університету і Нью-Йоркського університету за його довічну відданість і участь у музиці та мистецтві. Він вперше виступив як баритон в 2009 році, виконуючи провідну партію Симона Бокканегра в Берліні.

  З тих пір він додав кілька інших партій для баритона в свій репертуар з виступами в операх "Ріголетто", "Двоє Фоскарі", "Травіата", "Набукко", "Жана Д'Арк", "Трубадур", "Макбет", "Ернані" і "Дон Карлос". В останні сезони Домінго отримав визнання в якості баритона Атанаеля в опері "Таїс" Жюля Массне і Джанні Скіккі в опері Пуччіні.

  Під час сезону 2017-18 років, крім його дебюту в ролі Міллера в опері Верді "Луїза Міллер" в Метрополітен-опері і його диригентського дебюту на фестивалі в Байройті з "Валькірією", він виступає на численних концертах по всьому світу, диригує оперу Гуно "Ромео і Джульєтта" в Метрополітен, співає в "Таїсія" в Пекіні, Мадриді і Паралаза; в "Травіаті" в Парижі та Відні; "Макбет" в Берлінському університеті, і в опері "Шукачі Перли" Бізе на фестивалі в Зальцбурзі.

  Не пропустіть подію року – концерт видатного співака нашого часу Пласідо Домінго у супроводі Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України. У концерті диригент Jordi Bernacer і сопрано Ana Maria Martinez. На численні прохання глядачів концерт Пласідо Домінго відбудеться у палаці "Україна" 13 лютого 2019. Початок о 20:00.

  Попередній матеріал
  На Печерську в Києві сталася стрілянина – є поранені
  Наступний матеріал
  Під Богданівкою ворог обстріляв сили ООС з протитанкових ракетних комплексів – подробиці
  Loading...