.
. EdCamp Ukraine

Педагоги і батьки обговорять навчання в умовах карантину під час безкоштовного онлайн-марафону EdCamp 2020

  Ініціює та організовує марафон найбільша в країні вчительська спільнота EdCamp Ukraine, яка нараховує вже понад 25 тис. учасників та стимулює реформу освіти. Реєстрація триває до 12:00 10 квітня. Участь безкоштовна

  П’ятиденна онлайн-конференція триватиме з 13 до 17 квітня, у її фокусі – тривалий карантин та перехід на домашнє навчання на невизначений період. Про це повідомляється на сайті організаторів, EdCamp Ukraine.

  “Антикризовий національний онлайн-EdCamp 2020: Тримай п’ять, освіто!” має на меті консолідувати зусилля педагогів, батьків та органів влади.

  Ініціює та організовує марафон найбільша в країні вчительська спільнота EdCamp Ukraine, яка нараховує вже понад 25 тис. учасників та стимулює реформу освіти. Реєстрація триває до 12:00 10 квітня. Участь безкоштовна.

  Стати учасниками онлайнового EdCamp’у запрошують освітян, батьків, представників/-ниць місцевого самоврядування та органів державної влади. Під час конференції ітиметься про освітню політику в карантинних умовах та розвиток дистанційної освіти (яка може бути важливою і за інших соціальних обставин); фінансові та юридичні виклики, котрі пандемія поставила як перед освітою, так і перед родинами, окремими людьми та спільнотами; важливість у нинішніх умовах педагогіки партнерства та критичного мислення; а ще – про те, як у кризові періоди зберігати фізичне здоров’я та психологічну стійкість.

  Українські педагоги/ні, які візьмуть участь у конференції, зможуть отримати офіційний Сертифікат підвищення кваліфікації, що відповідає новим вимогам МОН. Для цього потрібно буде заповнити підсумкову онлайн-форму, на основі відповідей EdCamp Ukraine прийме рішення про доцільність видачі сертифікату.

  До аудиторії конференції долучаться і представники/-иці 5-ти країн Східного партнерства: України, Білорусі, Грузії, Вірменії та Молдови.

  Конференція відбудеться на спеціальному вебінарному майданчику, де можна буде спілкуватися, переглядати презентації, дискутувати. Відеозаписи всіх сесій будуть доступні на YouTube-каналі EdCamp Ukraine. Учасники/-ниці можуть вільно обирати, які сесії слухати, повний розклад знаходиться за посиланням.

  Сесії проведуть представники/-ниці влади:

  • т. в. о. міністра науки й освіти Любомира Мандзій та колишні міністерки Лілія Гриневич і Ганна Новосад;
  • директор Українського інституту розвитку освіти Вадим Карандій і його заступниця Наталія Софій;
  • голова комітету з питань освіти, науки та інновацій у Верховній Раді України Сергій Бабак та його заступник Сергій Колебошин;
  • перший освітній омбудсмен України Сергій Горбачов.

  Також до конференції долучаться “зірки”: фронтмен музичного гурту “Антитіла”, амбасадор Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA Ukraine) Тарас Тополя, ведуча “ТСН” на каналі “1+1”, кураторка соціального проєкту “Право на освіту” Наталія Мосейчук, телеведуча, засновниця Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України Slava Frolova-Group В’ячеслава Фролова.

  Досвідом також поділяться іноземні експерти та експертки – засновниця світового руху EdCamp Хадлі Фергюсон та інші.

  Магістральним партнером проєкту виступив Фонд народонаселення ООН в Україні. Події надають державну підтримку Міністерство освіти і науки України, Український інститут розвитку освіти, Освітній омбудсмен України.

  • Реєстрація на подію: http://bit.ly/applyonlineedcamp2020
  • Сайт події: http://bit.ly/onlineedcamp2020
  • Сайт EdCamp Ukraine: https://www.edcamp.org.ua
  • Сторінка EdCamp Ukraine у Facebook: https://www.facebook.com/edcampukraine

  Попередній матеріал
  В.о. міністра освіти розповіла, як школярі надолужуватимуть навчання
  Наступний матеріал
  Пом'якшення карантину на Великодні свята неможливе – ОП
  Теги:
  Loading...