Мюзикл 'Дракула Влад'
Мюзикл 'Дракула Влад' 5 канал

Ноти любові: в Києві відбулася презентація сучасного українського мюзиклу "Дракула Влад"

  Містична музична феєрія стане сміливим експериментом і найдорожчим музичним спектаклем останніх років в Україні. Прем'єра відбудеться в Одесі і Києві в березні 2017 року

  Створити фантастичне музичне шоу, яке розширює межі уявлень українців про мюзикл, - таким є задум творчої групи, яка працювала над проектом більше року.

  Людмила Нечаєва, продюсер, автор ідеї проекту: "DraculaVlad - це сучасне музичне шоу, сміливий експеримент, де ми йдемо від академізму традиційного мюзиклу. Тут яскрава драматургія, гострі, епатуючі рішення, приголомшлива авторська музика, оригінальна 3D-сценографія, сучасна хореографія. Ми використовували весь арсенал сучасних засобів вираження, щоб домогтися ефекту повного занурення глядача в дію, подарувати йому сильні емоції, залучити до цієї глибоку, хвилюючу, неймовірно красиву справжнього кохання, яка сильніша за смерть ".

  Головні ролі у виставі виконають зірки українських талант-шоу, відібрані в результаті національного кастингу з більш ніж 500 кандидатів: Денис Любимов, Георгій Луценко, Анна Ходорівська, Олександра Казакова. Автор музики - віртуозний піаніст і композитор Поль Солонар. Режисер і хореограф постановник - Павло Івлюшкін.

  Події відбуваються в середньовіччі і в наші дні, в їх основі - історія трагічного кохання правителя Валахії Влада Цепеша і його коханої Ельміна.

  Поль Солонар, автор музики: "Щоб передати атмосферу середньовіччя і сучасності, де відбуваються дії вистави, розкрити музичні образи героїв різних епох, потрібна стилістична розкутість і різноманітність, - від карпатських трембіт в старовинній українській пісні і композицій в стилі world music до найсучасніших напрямків і музичних стилів ".

  Головні герої вистави - красиві, сильні і дуже сучасні особистості, здатні до глибоких почуттів і неординарних вчинків.

  Денис Любимов: "Образ Дракули кидає виклик, розкрити цей образ на сцені неймовірно складно. Ми репетируємо по 12 годин на добу, і цього часу не вистачає ". Хвилюючий, харизматичний, з оксамитовим голосом, наділений особливим магнетизмом, - такий Дракула у виконанні Дениса Любимова. У цього Дракулу складно не закохатися.

  "Це пронизлива історія кохання, - каже виконавиця головної жіночої ролі Анна Ходорівська. - Мої героїні - Ельміна, кохана Влада і Міна Мюррей, дівчина Харкера - дуже різні і в той же час вони дуже схожі. Вони дуже жіночні, але сильні, готові на все заради коханої. І цим вони дуже схожі на сучасних українських дівчат ".

  За словами режисера вистави, від виконавців було потрібно не тільки високу вокальну, але й акторську майстерність.

  Павло Івлюшкін, режисер і хореограф-постановник: "Все партії виконуються наживо. При цьому використовується складна хореографія, найсучасніші стилі - jazz-funk, сontemporary з їх сучасними техніками і експериментальними формами, професійний балет. І всі герої не тільки грають і співають, а й танцюють. Завдяки цій динамічності спектакль виглядає на одному диханні ".

  Прем'єра мюзиклу відбудеться в березні 2017 року двох містах - Одесі та Києві.

  Одеса 16-17 березня 2017, Академічний театр музкомедії ім. Водяного.

  Київ 25-26 березня 2017, МЦКМ (Жовтневий палац).

  Попередній матеріал
  Аеропорт "Жуляни" закриють на капітальний ремонт
  Наступний матеріал
  "Як правило, зі снігом сходить асфальт": Гройсман хоче регулярних звітів щодо ремонту доріг