Ніно Катамадзе
Ніно Катамадзе nino-katamadze.com

Ніно Катамадзе та Insight виступлять із симфонічним оркестром у Києві та Одесі

  На концерті глядачам буде представлений новий, довгоочікуваний альбом Yellow

  Нова робота стала гармонійним продовженням кольорової концепції в назві альбомів і додатковим яскравим кольором в музичній палітрі Ніно Катамадзе та гурнту Insight. Платівка була записана і зведена в Берліні, у відомій студії «Trixx Studios», стіни якої під стелю завішані платиновими дисками музичних світил планети.

  «Музика Insight не вкладається у рамки жодного стилю. Це не World Music, не "третій напрямок», не якийсь новий авангард - просто якісна музика. Це серйозний джаз, але Ніно якось примудрилася зробити з нього щось дуже просте, повне відчуття, що вона "співає себе". У ній є те поєднання безпосередності і точності попадання, яке дає продукт, здатний задовольнити найрізноманітніші смаки », - коментує творчість Ніно музикант Леонід Федоров.

  Білети на концерти, що пройдуть 24 травня в Одесі та 26 травня - в Києві, вже з'явилися у продажу.

  Сьогодні Ніно Катамадзе і гурт Insight - зірки зі світовим ім'ям. Щоб добитися такої популярності, співачці не довелося вдаватися до якихось витончених методів самопіару. Ніно досить було просто співати, щоб її почули. І у це диво Ніно завжди запрошує і слухача: «Музика з'являється і починає звучати сама, а ми тільки приєднуємося до неї. Без вас музики не буде!».

  Попередній матеріал
  "Самопоміч" готова була підтримати кандидатуру Яресько - Семенуха
  Наступний матеріал
  Волонтери показали, чому День космонавтики – українське свято
  Loading...