5.ua

Найбільша повітроплавна подія року: в Умані стартує 11-й міжнародний фестиваль повітряних куль "Монгольф'єрія"

Крім фестивалю, відбуватиметься також Чемпіонат України з повітроплавного спорту

Із 25 по 30 вересня 2018 року в м. Умань відбудеться найяскравіша повітроплавна подія в історії України: Чемпіонат України з повітроплавного спорту, 11-й міжнародний фестиваль повітряних куль "Монгольф'єрія" та спроба встановити серію рекордів України.

В Чемпіонаті України з повітроплавного спорту візьмуть участь 10 екіпажів з усієї країни. По факту виконання спортивних змагань, 28 вересня, судді визначать переможця, який отримає титул чемпіона України та Кубок турніру. Організатори Чемпіонату: Федерація повітроплавання України та громадська спілка "Українське повітроплавне товариство".

28 вересня стартує міжнародний фестиваль повітряних куль "Монгольф'єрія. Квітуча країна". В показі аеростатів та розважальних польотах візьмуть участь до 15-ти українських та європейських екіпажів. Показ повітряних куль та старти польотів відбуватимуться щодня з 28 по 30 вересня о 7:00 та 16:30 (за наявності сприятливої погоди).

5.ua

Гості фестивалю зможуть безкоштовно:

  • взяти участь у постановці повітряних куль,
  • зробити яскраві фотографії,
  • дізнатись особливості підготовки аеростатів до польотів в рамках майстер-класів від організаторів фестивалю.

Місце проведення фестивалю: м. Умань, стадіон "Сокіл".

Учасники фестивалю "Монгольф'єрія. Квітуча країна", які попередньо придбають можливість польоту на сайті фестивалю, відправляться у повітроплавну подорож над бездоганною красою Національного дендрологічного парку "Софіївка".

Детальна програма заходів оновлюється і доступна на сторінці події у Facebook.

/
/

Організаторами міжнародного фестивалю "Монгольф'єрія. Квітуча країна" є громадська спілка "Українське повітроплавне товариство" та повітроплавне товариство "Монгольф'єр" за підтримки Уманської міської ради, мера Умані Олександра Цебрія та благодійного фонду Uman Tomorrow.

5.ua

Попередній матеріал
В Україні мають намір дозволити купівлю валюти онлайн
Наступний матеріал
Новий інцидент у Солсбері: потерпілий відвідувач ресторану у критичному стані – Daily Mail
Теги: