1
1 5 канал

Міжнародний фестиваль "Київська весна-2019": п'ять елегантних концертів, що об'єднають класику та сучасність

Запрошуємо всіх шанувальників класичної музики на концерти Міжнародного музичного фестивалю "Київська весна-2019", який відбудеться 20-24 травня 2019 року в Національній філармонії України

Міжнародний фестиваль "Київська весна-2019" – це п'ять елегантних концертів, що об'єднають симфонічну, камерну музику і джаз, класику та сучасність, молодих талановитих музикантів й досвідчених артистів.

Фестивальна програма, подібно до лабіринту, з кожним днем захоплює й інтригує по-своєму, спокушаючи пережити й відчути цю музичну пригоду до кінця. Тут немає "краще-гірше", натомість свою порцію драйву чи, якщо хочете, екстазу, слухач безперечно отримає на кожному концерті.

20 травня

День перший – прометеївська тема в музиці, споконвічне прагнення митців вирватися із повсякденної реальності, возвеличити свободу, честь, горду людську волю та інші чесноти. Прозвучать твори Людвіга ван Бетховена, Алєксандра Скрябіна та сучасного українського композитора Євгена Станковича.

2
25 канал

21 травня

У "меню" другого дня фестивалю – весняний коктейль зі світлої лірики, гуральського фольклору, драматичних інтонацій пізнього романтизму та пристрасного аргентинського танго від французького диригента Ніколя Краузе.

3
35 канал

22 травня

У програмі концерту за участю диригента Теодора Кучара зі США – рідко виконувані твори Моріса Равеля та Яна Сібеліуса. Композиція останнього – зразок такого собі музичного трилера, що базується на карело-фінському епосі, сюжет якого (тут переплітаються зокрема теми інцесту й самогубства) не для вразливих серцем.

4
45 канал

23 травня

Четвертий день – це джаз, але не просто. Проект "PLUNGED" литовсько - норвезького тріо немає нічого спільного з відомими джазовими стандартами, так званою легкою фоновою музикою. Репертуар цього ансамблю базується на оригінальному авторському матеріалі литовських музикантів, поєднуючи елементи фрі-джазу, нової академічної музики й авангарду. Це музика, яка дивує, ставить виклики і заводить одночасно.

5
55 канал

24 травня

Щодо останнього вечора фестивалю, достатньо сказати, що солістом тут буде Гарі Хоффман, один із найвидатніших віолончелістів сучасності. У його виконанні ми почуємо концерт для віолончелі з оркестром Антоніна Дворжака. І якщо говорити про хедлайнера цьогорічної "Київської весни", то ця позиція, безперечно, належить саме цьому музиканту.

6
65 канал

 

 

Попередній матеріал
ГПУ оголосила про підозру депутату Київської облради – у чому звинувачують
Наступний матеріал
У "Нафтогазі" повідомили, скільки доведеться платити за блакитне паливо у травні
Loading...