5 канал

Лара Фабіан: "Мені приємно, коли люди зізнаються "Я під вашу пісню освідчився майбутній дружині"

  Відома бельгійсько-канадська співачка три дні виступатиме у Києві

  Улюблениця мільйонів, романтична поп-діва з ягольським голосом Лара Фабіан вирушила у великий тур Camouflage на підтримку однойменного англомовного альбому, який вийшов наприкінці 2017-го.

  Одними з перших у світі побачать абсолютно нове і, як завжди, живе шоу та почують нові пісні (деякі з них, як-от балада Growing Wings, не встигли з'явитись, як уже підкорили мільйонну аудиторію в інтернеті) саме українці. 2, 3 та 4 березня на запрошення концертної агенції "Рок гвардія України", що співпрацює з Ларою не перший рік, співачка виступить у Києві, в Національному палаці мистецтв "Україна".

  "Нетерпляче чекаю зустрічі з українською публікою! - зізнається Фабіан. - Тут завжди тепло мене приймали, тут, я знаю, є мої фанклуби, тисячі людей, які ставляться до моєї творчості зі зворушливою ніжністю. Сподіваюся, всі, хто бажає, зможуть побувати на концертах, - я чекаю на вас, ваші відгуки про нові пісні і нову мене!".

  Хоча Лара Фабіан – співачка, яка постійно експериментує, улюблені хіти у концертах, звісно ж, звучатимуть.

  "Навіть якби я вирішила не співати Je Suis Malade або Adagio, це мені не вдалося б, - посміхається артистка, - публіка ніколи не відпустить мене зі сцени, поки не виконаю те, що вона давно любить. Отже, кожен знайде щось до душі - і той, хто прагне нового й незвичного, і прихильник перевіреної часом романтики. Мені приємно, коли люди зізнаються: "Я під вашу пісню освідчився майбутній дружині". Або: "Наш перший весільний танец був під Je T'aime". Якщо ти хоч якось причетний до найщасливіших моментів у чиємусь житті, значить, твоє власне життя вдалося".

  "Чому "Камуфляж"? - розмірковує співачка. - Тому, що загримовані - не лише артисти на сцені, а закамуфльовані - не тільки військові. Ми роками живемо під тією чи іншою маскою, за правилами чужого карнавалу, бо "так треба", "так прийнято", "такі правила". Я співаю про те, як важливо бути справжнім, самим собою. Власне, усе життя я співаю саме про це...".

  Початок шоу о 19.00.

  Квитки в касах міста та у квиткових операторів:

  kontramarka.ua

  parter.ua

  karabas.com

  concert.ua

  kasa.in.ua

  Попередній матеріал
  СБУ спростувала відправлення "Альфи" до готелю із Саакашвілі: що відомо натепер
  Наступний матеріал
  Мокрий сніг та циклон: якою буде погода в Україні на вихідні