Афіша, 'О-Фест'
Афіша, 'О-Фест' відкриті джерела

Київська національна оперета запрошує на музичне свято "О-Фест"

  9 та 10 червня 2018 року проходитиме VI Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу "О-Фест"

  Фестивальні локації будуть розташовані у Київському національному академічному театрі оперети та open-air — на Співочому полі у Києві, в міському парку Бучі. Співорганізатором фестивалю є Київський національний академічний театр оперети. Театр, очолюваний Богданом Струтинським, завжди у центрі актуальних подій українського мистецтва і культури.

  Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу "О-Фест" ініційований Київським національним академічним театром оперети у 2013 році. Ідея проведення великомасштабної культурно-мистецької події належить художньому керівнику Київського театру оперети, голові НСТДУ, народному артисту України Богдану Струтинському.

  "Цього року відбудеться шостий фестиваль "О-Фест", – розповідає Богдан Струтинський. – Для театру оперети фестиваль важливий тим, що дає, перш за все, художнє та професійне зростання артистів, сприяє обміну досвідом, взаємодії вокалістів різних вокальних шкіл із різних країн. А для глядачів – це прекрасне шоу та святковий настрій!"

  Український глядач має змогу побачити і почути світових зірок, виконавців оперети, опери, мюзиклу наживо. Фестиваль сприяє широкій популяризації жанру оперети у світі.

  "О-Фест" — єдиний в Україні фестиваль оперети, мюзиклу, опери шостий рік поспіль збирає друзів з усього світу.

  Почесними гостями фестивалю, вже традиційно стануть Надзвичайні і Повноважні Посли країн-учасниць фестивалю, відомі політики, представники влади, діячі культури та мистецтва. А на сценах виступатимуть провідні солісти світових театрів та молоді артисти, будуть і дебютанти. Свої творчі доробки представлятимуть молодіжні гурти та ансамблі.

  У програмі фестивалю будуть презентовані класичні твори, звучатиме джаз, поп-рок, сучасна електронна музика та багато інших музичних жанрових варіацій. Також на гостей чекають незвичні сценічні формати: пластичний театр, колектив ексцентрики і буффонади, імесивний квест.

  Також на локаціях фесту пройдуть авторські майстер-класи, ворк-шопи, презентації, будуть експонуватися сучасні арт-проекти та художні виставки. Відбудуться витончені кулінарні дегустації та дитячі розважальні програми тощо.

  Шостий "О-Фест" має стати місцем реалізації творчих мрій для всіх, хто буде фестивалити 9 та 10 червня разом із Національною оперетою України. Плануйте свої вихідні на початку червня разом із нами!

   

  Попередній матеріал
  Обшуки в окупованому Криму: до активістів відмовляються пускати адвокатів
  Наступний матеріал
  "Брудні гроші": британський парламент опублікував доповідь про російські транзакції

  У Києві стартує неймовірне симфонічне шоу з пісочною анімацією "Петрик і Вовк"

  "Кам'яний гість" відсвяткує свій 20-річний ювілей у новому Docker-G Pub

  "АнТАРТАКтида": в Києві хіти з нового альбому представить гурт "Тартак"