5 канал

"ЕнергоНЕзалежність" на "5 каналі"

  Сьогодні, 3 листопада, о 18:15 "5 канал" презентує новий авторський аналітичний проект

  "ЕнергоНЕзалежність", покликаний стати авторитетним майданчиком для обговорення питань в енергетичній сфері з людьми, які впливають на її розвиток.

  Автор та ведучий проекту – Микола Войтів, аналітик з питань енергетики, засновник та голова громадської організації "Управління нової генерації".

  На сьогодні, на жаль, українська енергетика постає в очах українського суспільства здебільшого у негативному світлі та часто заполітизована. Багатьма питаннями з енергетичного поля спекулюють самі чиновники, тим самим ще більше загострюючи ситуацію. Споживачі не мають турбуватися, чи достатньо в країні вугілля та газу для опалення, це сфера відповідальності відповідних структур та уряду, який адмініструє ці питання.

  Не зважаючи на це, українському телебаченню бракує аналітичних проектів, які б об’єктивно оцінювали ситуацію у сфері енергетики. Ми створили проект-діалог справжніх фахівців, в якому ведучий - аналітик з питань енергетики та фахово оперує інформацією, розуміє енергоринок та його тренди, а гості – не пересічні політики, які коментують будь-які теми, а, власне, експерти галузі, люди, які впливають на її розвиток.

  Микола Войтів, автор та ведучий проекту: "Створення відкритого ліквідного ринку газу дозволить Україні позбутися енергозалежності. Наш новий проект "ЕнергоНЕзалежність" покликаний не просто обговорити питання в енергетиці, а, що найголовніше, внести конструктив у вирішення проблем в аналізованій сфері. Ми не критикуємо – ми аналізуємо. Мовою даних, перевіреної інформації, фахово, без популізму. Аналітика та аналіз – це основа нашого проекту".

  Тема першої програми - "Ціна на газ. Європейський ринок в українських реаліях". Гість програми - Михайло Гончар, президент Центру глобалістики "Стратегія ХХI".

  Дивіться щоп’ятниці, о 18:15, на "5 каналі" авторський аналітичний проект "ЕнергоНЕзалежність" та отримуйте фахову оцінку енергетичної сфери від кращих експертів країни.

  Довідково:
  Автор та ведучий проекту "ЕнергоНЕзалежність", стипендіат освітньої програми ЄС Erasmus Mundus – випускник бізнес-школи TURIBA у Ризі (Латвія), випускник Дипломатичної академії України та випускник Львівського торговельно-економічного університету.

  Генеральний партнер проекту "Енергетичні ресурси України".

  Прес-служба "5 каналу", контактний телефон: 351-77-20.

  Попередній матеріал
  МВФ назвав 4 умови, за яких Україна отримає п'ятий транш
  Наступний матеріал
  У НБУ розповіли, як підвищення пенсій вплине на зростання цін
  Теги: