5.ua

Доторкніться до легенди: на сцені Національної оперети – мюзикл "Звуки музики"

Ця історія стала легендою на сцені і в кіно, увійшла до топ-10 найзнаменитіших мюзиклів світу

11 січня о 19:00 глядачі побачать всесвітньо відомий бродвейський хіт – мюзикл "Звуки музики" Річарда Роджерса. Свого часу спектакль витримав 1443 покази на Бродвеї та виграв вісім престижних театральних премій "Тоні".

В основі сюжету – реальна історія, взята з мемуарів австрійської співачки баронеси Марії фон Трапп. Юна Марія рано осиротіла й пішла в монастир, щоб стати черницею. Але творчій натурі дівчини тісно у стінах обителі. Це розуміє й настоятелька, вона пропонує Марії попрацювати гувернанткою в сім'ї овдовілого морського капітана Георга фон Траппа, який виховує семеро дітей віком від 5 до 16 років. І саме тут дівчина розкриває свій талант – вона вчить дітей співати… і закохується в їхнього батька.

Ця історія стала легендою на сцені і в кіно, увійшла до топ-10 найзнаменитіших мюзиклів світу.

"Звуки музики" – це красива історія про колосальну вагу родинного затишку у житті людини. Розповідь про те, як зберегти справжнє кохання та міцну родину. Про сімейні цінності – як основу і головний аргумент. Про любов і музику – як еліксир, що зцілює… Про вірність ідеалам і принципам, чесність перед самим собою і суспільством. Це історія людей, які не забули про вкрадену у них Батьківщину.

Дія відбувається в Зальцбурзі напередодні Другої світової війни, коли гітлерівська Німеччина анексувала Австрію. Це стало справжнім випробування для австрійського патріота капітана фон Траппа. До участі у постановці мюзиклу залучені також юні артисти з ансамблю дитячого театру "Мюзик-хол" на ролі дітей родини фон Трапп.

Доторкніться до легенди музичної індустрії! Замовляйте квитки за номером (044) 287-62-57, 287-26-30 або купуйте онлайн на сайті www.operetta.com.ua

Попередній матеріал
РФ може розмістити у Білорусі військові склади – подробиці
Наступний матеріал
Як позбутися залежності від "токсичного" російського газу – "Енергонезалежність"
Loading...