Анжеліка Рудницька збирає друзів

  7 червня о 19 годині у Національному палаці "Україна" (малий зал) відбудеться традиційний благодійний концерт до дня народження співачки, телеведучої, художниці, громадської діячки Анжеліки Рудницької, в якому візьмуть участь друзі іменинниці: Віктор Павлік, Марина Одольська, Діля, Ілларія, Тоня Матвієнко, Ярмак, Оксана Білозір.

  "Це не просто концерт, де разом з друзями ми будемо співати для вас нові та улюблені пісні. Дуже прошу усіх, хто мене любить і хоче привітати із днем народженням – зробіть велику ласку – замість букетів та подарунків приносьте дитячі ігри та набори для творчості й розвитку дітям із сиротинців, що у зоні АТО, - коментує подію Анжеліка. Кожен куплений квиток на концерт – це ваш благодійний внесок для відпочинку дітей із зони АТО у літньому таборі. Ми усі виснажилися за роки війни, але я знаю, що разом ми можемо все!", – закликає  співачка.

  Іменинниця обіцяє під час концерту презентувати нову пісню.

  А сам день народження 11 червня планує відзначати у Краматорську, де центральному парку о 19 годині відбудеться її концерт, під час якого співачка вручить путівки у табір дітям.

  Головний інформаційний партнер – "5 канал".

  Нагадаємо, що 2013 року в Софії Київській на день народження Анжеліки під час акції "Побажай країні щастя" була зібрана допомога трьом притулкам для біженців.

  2014 року гості Анжеліки прийшли на концерт у Київському госпіталі та зібрали 5 тисяч доларів для поранених та велику кількість необхідних речей.

  Квитки можна придбати у касах палацу "Україна".

  Попередній матеріал
  Луценко: На Миколаївщині зі стріляниною затримали чотирьох високопосадовців
  Наступний матеріал
  Школярі окупованого Донбасу з вересня зможуть навчатися дистанційно

  Рудницька провела благодійну акцію для важкопораненого бійця АТО

  Рудницька відсвяткувала день народження у військовому госпіталі