Афіша фестивалю

"I am not Russia!": Антін Мухарський у вересні презентує свій новий роман та виступить з культовою програмою у Києві

Цього разу Орест Лютий запрошує своїх палких шанувальників і щирих бандерівців на концерт у Докер

У вересні Антін Мухарський презентує у Львові свій новий роман "I am not Russia!". Разом із ним приїде Орест Лютий із гуртом "Сталін унд Гітлер, унд Путлєр капут". На численні прохання глядачів і слухачів вони дадуть концерт у київському Docker pub.

Орест Лютий виступає усюди, де живуть і борються за наше майбуття українські патріоти – на барикадах, в окопах, госпіталях, концертних залах та закритих приватних заходах, вхід на які людям із слабкими нервами заборонений.

Цього разу Орест Лютий запрошує своїх палких шанувальників і щирих бандерівців на концерт у Докер. Тут він представить програму, що називається "УСЕ" 18+. Всі ті улюблені пісні, що мають мільйони переглядів на "ютубі", з якими йдуть у бій наші захисники, і котрі звучать на справжніх українських весіллях.

Афіша фестивалю

Лунатимуть композиції з культових програм "Лагідна та сувора українізація", "Росіян в Донбасє нєт" та "Мама-Анархія". А також відбудеться презентація диску Антіна Мухарського – романтачно-еротичного батярського шик-кабаре "Рожеві вуса" (пісні з еміграції).

Після концерту – автограф- і фото-сесія з усіма охочими. ПРОПУСТИТИ ТАКЕ НЕ МОЖЛИВО, БО ЩО ТОДІ РОЗПОВІДАТИ ОНУКАМ?

Початок – 21:00

Додаткова інформація та придбання квитків:

(044) 537-13-40

(050) 358-55-13

Квитки: https://goo.gl/8PZ2EB

Попередній матеріал
Стало відомо, хто обійме посаду Джона Маккейна в Сенаті США
Наступний матеріал
В Україні зростуть тарифи на водопостачання
Loading...