Афіша_реклама
Афіша_реклама 5 канал

"Американська комедія чи радянська трагедія": у театрі "Ампулка" нова вистава

Театр "Ампулка" представляє прем'єрну виставу HOMO SOVETIСUS

"Американська комедія & радянська трагедія" або HS за п'єсою Віктора Шендеровича "Потерпілий Гольдінер". Продюсер Михайло Бондаренко запросив на постановку найбільш затребуваних і талановитих людей сучасного українського театру.

Дуже смішну і, в той же час, ліричну виставу поставив один з найкращих молодий режисер України – Максим Голенко (Бути знизу, Вій 2.0, Афродизіак, Віталік, Кицюня та ін.).

Афіша_реклама
Афіша_реклама5 канал

Сценографія та костюми від Лесі Головач – це завжди знак якості! Незвичайні декорації, сценічні знахідки – фірмовий стиль цього художника.

Музику до вистави створили кумири молодого покоління – гурт SHKLO. Музиканти задіяні в епізодичних ролях і, крім того, на сцені тільки "жива музика" в їх виконанні!

Афіша_реклама
Афіша_реклама5 канал

Прекрасні артисти: Олександр Ярема (Вульф Гольдінер / Володимир Семенов) та  Ольга Жуковцова (Джейн Уотсон / Женя Ровинська) змусять глядачів сміятися до сліз і плакати крізь сміх.

На Брайтоні проти власної волі сплелися долі емігрантів з України – старого комуніста Вульфа Гольдінера і молодої вченої Джейн Уотсон. Від взаємного ворожого ставлення до взаємної симпатії і назад до неприязні, від спасенних бесід до готовності розірвати один одного ці абсолютно різні люди вибудовують свої відносини і змушені зустрічатися два рази в тиждень. Для чого?... Приходьте на виставу і дізнаєтеся.

Квитки можна придбати на Parter.ua   goo.gl/Mnw4p3 та Інтернет-квитки на goo.gl/n1KTcv  

Попередній матеріал
Меркель заявила Путіну про необхідність деескалації в Керченській протоці
Наступний матеріал
Парубій закликав НАТО збільшити присутність кораблів і повітряного контролю в Чорному морі
Теги:
Loading...