100 фільмів за 100 хвилин
100 фільмів за 100 хвилин mailchi.mp

"100 фільмів за 100 хвилин": найкраще вже цього тижня

  Фестиваль "100 фільмів за 100 хвилин" влаштовує показ найкращих фільмів за всі роки фестивалю.

  Фестиваль "100 фільмів за 100 хвилин" перетнув п'ятирічний кордон і влаштовує показ найкращих фільмів за всі роки фестивалю. Подія пройде з 25 по 27 травня в кінотеатрі "Кінопанорама".

  За час існування проекту, до нього долучилося майже 50 тисяч глядачів по всій Україні. З минулого року фестиваль почав активну експансію закордон — покази відбулися в Польщі та Болгарії, а в червні  програма буде представлена у Відні, на найбільшому фестивалі короткого метру Австрії — Vienna Shorts.

  Маємо надію, що все це лише початок довгої історії, адже стислість залишається сестрою таланту, не зважаючи на час і місце. Це не просто примха епохи "сторіз", але й констатація факту: вмістити справжню ідею в 60 секунд — можливо. З величезної бібліотеки куратори програми відібрали роботи, перевірені часом, повними залами та тисячами глядацьких голосів.

  "100 фільмів за 100 хвилин" — це фестиваль однохвилинного кіно (не плутати з роликами, кліпами чи рекламою). Це повноцінні фільми, кожен з яких апелює до глядача та розповідає історії, які, здавалось би, неможливо вкласти в одну хвилину. Ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно з лише одним обмеженням — 100 секунд!

  Деталі події: facebook.com/events/152882778582167.

  Квитки на Concert.ua (goo.gl/McHnd8) та в Кінопанорамі.

  Попередній матеріал
  "Вкрадене після Революції Гідності": у НАБУ розповіли, скільки ДП фігурують нині у справах
  Наступний матеріал
  У справах щодо злочинів на Майдані вирок отримали більше 40 людей – Луценко
  Loading...

  Як народжувалися шедеври: на Одеській кіностудії відкрили унікальний музей

  Гостей Каннського кінофестивалю сполошили раптовою евакуацією

  Перший день кінофестивалю у Каннах: як це було – фоторепортаж