фото Facebook / В'ячеслав Аброськін

Зведений офіцерський батальйон на Донеччині проходить медичні й тактичні навчання - Аброськін

Зведений батальйон з чинних правоохоронців Донецької області у кількості 300 осіб, створений для боротьби з диверсантами, готовий до виконання своїх завдань.

Про це повідомив чільник обласної міліції В'ячеслав Аброськін на своїй сторінці у Facebook. "Підрозділ, сформований з наших міліціонерів, створено, насамперед, для оперативного реагування на екстрені, позаштатні ситуації в зоні проведення АТО. Також для боротьби з диверсійними групами бойовиків, для забезпечення безпеки наших громадян та правопорядку на території Донеччини", - написав він.

Наразі триває додаткова комплектація бійців спецтехнікою, зброєю та боєприпасами. Проводиться навчання особистого складу бійцями спецназу Центрального та Південного територіальних управлінь Національної гвардії України. Відбувається бойове злагодження рот і взводів. Як зазначає Аброськін, на сьогодні це вже чинне військове формування з відповідними підрозділами щодо забезпечення тилу та зв'язку.

"Зазначу, що в основний свій час, не пов'язаний з виконанням завдань у складі батальйону, співробітники виконують свої функціональні обов'язки міліціонерів обласного главку", - написав чільник обласної міліції.

Нагадаємо, на Донеччині створили зведений батальйон з офіцерського складу міліції.

Попередній матеріал
Українські лучниці стали чемпіонками світу
Наступний матеріал
Придніпровська ТЕС припинила роботу: немає вугілля
Теги:
Loading...