armor.kiev.ua

ЗСУ отримають танки "Оплот" з новою системою керування вогнем у 2016 році - Мельник

  Українські танкісти отримають для використання у зоні АТО танки "Оплот" у наступному році, які зараз йдуть на експорт. Водночас їх обладнають системами керування вогнем за стандартом НАТО.

  Про це повідомив начальник бронетанкового управління Збройних Сил України генерал-майор Юрій Мельник, передає "Радіо "Свобода".

  "Танк "Оплот" був прийнятий на озброєння у 2010 році, також він експортується у деякі країни світу. Зараз Харківський завод отримує гроші на розвиток його виробництва. Освоїти даний зразок в Україні буде досить складно. Треба навчити його експлуатації особовий склад, потім включити до складу навчальних підрозділів, а тільки потім, після набуття здатності особового складу, вводити "Оплот" в підрозділи Збройних Сил", - зазначив він.

  Мельник також зауважив, що існує домовленість держконцерну "Укроборонпром" з польськими партнерами, які допоможуть покращити приціл, встановити оптичні прилади, модернізувати систему управління вогнем: "Екіпажі зможуть бачити далі і стріляти влучно, що головне для наших танкістів", - наголосив начальник бронетанкового управління ЗСУ.

  Нагадаємо, як заявляв в ефірі "5 каналу" начальник Центрального бронетанкового управління ЗСУ Юрій Мельник, до кінця року усі бойові частини ЗСУ будуть повністю забезпечені бронетанковим озброєнням.

  Попередній матеріал
  Російська авіація заявляє про знищення ще 50 об’єктів у Сирії
  Наступний матеріал
  Українських суддів не можна перевиховати, тільки поміняти всіх - Яценюк
  Теги:
  Loading...