62.ua

Журналісти показали, на що окупанти перетворили найбільший науково-технічний інститут Донецька

Кілька днів тому російські терористи здійснили силове вторгнення на територію Науково-дослідного і проектного інституту.

Обставини і наслідки рейдерства окупантів оприлюднив донецький сайт 62.ua з посиланням на власні джерела. За їхніми даними, кілька днів тому бойовики "ДНР" здійснили силове вторгнення на територію підприємства "Науково-дослідний і проектний інститут "Донецький ПромбудНДІпроект" державного акціонерного товариства "Будівельна компанія УКРБУД". Інститут розташований по вул. Університетська, 112, і є найбільшим науково-технічним підприємством в Україні та займає провідні позиції в будівельній науці та проектуванні вже більше 65 років.

Торік у серпні озброєні бойовики вже здійснювали напад на підприємство. Тоді постраждали орендарі приміщень: в одного з них повністю "віджали" бізнес. Як підприємству вдавалося уникнути захоплення раніше і чому його вчасно не евакуювали – наразі невідомо.

Наприкінці минулого тижня бойовики звернулися до керівництва інституту з вимогою розмістити на території штаб, на що отримали відмову. Після цього окупанти здійснили силове захоплення будівлі підприємства, посилаючись на постанову ватажка так званої "ДНР" Захарченка. Свої дії вони мотивували необхідністю облаштувати саме в цьому місці штаб і казарми. Під час силової акції постраждало майно підприємства і співробітників інституту.

На даний момент у будівлі розташувався штаб окупантів, керівництво якого складається із росіян, а підлеглі і обслуговуючий персонал – з місцевих бойовиків-колабораціоністів т.зв. "ДНР".

Попередній матеріал
У Кременчуці попрощалися з бійцем 54-ї механізованої бригади Олегом Куксою
Наступний матеріал
Мінфін створив єдиний web-портал публічних коштів, де можна побачити всі видатки держави
Теги:
Loading...