фото 0629.com.ua

Журналісти оприлюднили фото зі згорілої будівлі Маріупольської міськради

Будівлю Маріупольської міськради досі не відновили після вандалізму окупантів та пожежі.

1,5 роки тому це місце було будівлею Маріупольської міської ради, а сьогодні тут вибите скло, зрізані батареї, обвалюються стелі, а на стінах потріскана фарба і цвіль. Все це наслідки "російської весни" 2014 року – пише місцеве видання 0629. Будівля закрита і знаходиться під охороною. Ексклюзивну екскурсію для журналіста 0629 влаштував начальник прес-служби міськради Олег Калінін.

Найкраще в будівлі збереглося ліве крило – тут принаймні цілі стіни і двері. У правій стороні будівлі – працівники міськради поступово розбирають гори сміття, які залишилися тут ще з часів захоплення російськими терористами.

Найбільше постраждав перший поверх – раніше тут знаходилася кімната охорони, гардеробна, турнікети. Зараз через гори уламків та сміття тут неможливо пройти.

Деякі кімнати на другому поверсі залишилися практично недоторканими, а приміщення, в якому раніше проводилися засідання виконкому, наради, брифінги та прес-конференції, в буквальному сенсі становить загрозу для життя. Кабінети постраждали тільки від пожежі, а й від води, якою заливали його рятувальники при гасінні вогню.

У кабінеті міського голови не залишилося нічого: вандали винесли практично все. Врятувати вдалося лише деякі нагороди. На стінах – проросійські написи, що залишилися з часів нетривалої окупації.

На четвертому поверсі будівлі вирувала пожежа. Великий зал міськради вигорів повністю, тут вогонь погнув навіть металеві балки, на яких тримається дах. 4-й поверх простіше знести, ніж відновити – вважають журналісти.

У лівому крилу будівлі – закопчена стеля, а на стінах напис: "Донбас Россия". "Здається, що загарбники навіть не знали, скільки букв у слові Донбас (російською – 5.ua)", – зазначив автор повідомлення.

У виданні також відзначили факт, що з лівого боку міськради займання сталося в двох кутових кімнатах, які знаходяться навпроти один одного. За словами Калініна, це ще раз доводить, що палії переслідували мету повністю спалити міськраду. Їм це не вдалося.

Нагадаємо, днями маріупольські активісти розписали стіну спаленої міськради орнаментами та поезією Ліни Костенко.

Попередній матеріал
Мігранти влаштовують протести на кордоні з Угорщиною
Наступний матеріал
У Запоріжжі схопили на хабарі підполковника і майора міліції
Теги:
Loading...