5.ua

Завтра у Женеві українська делегація вимагатиме виведення російських дивесантів

  Директива Києва на перемови в Женеві одна: Росія повинна відкликати свої диверсійні групи та засудити терористів, якщо вона і справді прагне стабілізувати ситуацію в Україні. Таке, відкриваючи засідання Кабінету міністрів, заявив прем’єр Арсеній Яценюк.

  Українська делегація, за його словами, візьме участь у чотиристоронніх переговорах США-ЄС-Україна-Росія завтра у Швейцарії. Сьогодні ж глава уряду майже 10 хвилин звертався до Російської федерації. Каже: Росія, окрім нафти та газу, почала експортувати до України ще й тероризм, підтримуючи озброєних бойовиків на сході України. При цьому Москва не визнає, що там перебувають її диверсійні групи, які співпрацюють із терористами і вбивають мирних громадян. А от на своїй території, зауважив Арсеній Яценюк, Кремль із тероризмом бореться, проводить одразу дві терористичні операції – у Нальчику та Махачкалі.

  "Щось Володимир Володимирович поміняв, напевно, підходи. А то раніше про сортири розповідав, а зараз якось почав підтримувати терористів в сусідніх країнах... Стало зрозуміло, що наші російські сусіди вирішили будувати нову берлінську стіну і хочуть повернутися в період Холодної війни. І для цього почали готуватися через гарячий тероризм на території України. Тому наше звернення до Росії – зупиніть підтримку терористів, засудіть їх, а в себе ми самі розберемося".

  Попередній матеріал
  Невідомі перекрили рух поїздів на ділянці Краматорськ-Дружківка
  Наступний матеріал
  Росія хоче повернути частину фінансового внеску до ПАРЄ
  Теги:
  Loading...