5.ua

З полону терористів звільнили 1200 заручників - Порошенко

  1200 заручників вдалося звільнити після оголошення перемир'я на Донбасі. Про це заявив Президент у Маріуполі, куди прибув із робочим візитом.


  Також Петро Порошенко повідомив, що у неділю з оточення були виведені 33 українських військових, які відмовилися здаватися у полон. Спілкуючись з місцевими мешканцями, Президент наголосив: свою землю ми нікому не віддамо.

  При цьому Петро Порошенко запевнив: "Я зроблю все, що залежить від мене, як від президента, для того, щоби зберегти мир… Сьогодні вся країна об’єднана навколо миру, і я дуже радий, що Україна демонструє, український народ, таку відповідальну поведінку. Ми готові захистити свою державу. Наша армія, наші збройні сили, наша гвардія, наші прикордонники – вони тримають порох сухим. Але політичне рішення – ми зробимо все, поки можливості для мирного врегулювання процесу не будуть вичерпані".

  Голова держави також повідомив, що після анонсу його візиту до Маріуполя, бойовики обстріляли українські блокпости навколо міста. Припускає, що таким чином бандити хотіли його налякати.

  У Маріуполі Порошенко планує відвідати промислові підприємства та об'єктів транспортної інфраструктури. Також запланована зустріч із місцевою інтелігенцією і нагородження військових.

  Попередній матеріал
  У Києві попрощались із загиблим на Донбасі журналістом і добровольцем Олегом Задоянчуком
  Наступний матеріал
  В Харкові терористи підірвали електроопору
  Теги:
  Loading...