5.ua

Янукович, Пшонка і Захарченко дали прес-конференцію у Ростові-на-Дону

  Відсторонений президент України Віктор Янукович, екс -генпрокурор Віктор Пшонка та екс-голова МВС Віталій Захарченко, які перебувають у розшуку у зв'язку з подіями на Майдані, виступили перед журналістами у Ростові-на-Дону.

  Під час прес-конференції Янукович, який все ще вважає себе головнокомадуючим Української армії, попросив військовослужбовців України не виконувати " злочинні накази" , не стріляти в український народ.

  "Як головнокомандувач хотів би звернутися до МВС, СБУ - Не виконуйте злочинні накази. Не стріляйте в народ: вам цього не пробачать", - заявив Віктор Янукович, звертаючись до силовиків.

  Янукович заявив, що нова влада України буде нести кримінальну відповідальність.

  Він також вважає, що "Україна однією ногою вступила у громадянську війну".

  "Україна рухається до банкрутства, народ країни ніколи не прийме такий диктат, особливо диктат націоналістів", - запевнив Янукович.

  Він вважає, що "сьогодні для України важливі не якнайшвидші вибори, а діалог".

  Янукович також вважає, що США безпосередньо причетні до подій в Україні, вони діяли через свої дипломатичні можливості, а також спецслужби.

  Разом з Януковичем під час "заяви" сиділи екс -генпрокурор Віктор Пшонка та екс -глава МВС Віталій Захарченко.

  Нагадаємо, що екс-президента Віктора Януковича звинувачують в організації масових вбивст, Генпрокуратура вже виписала дозвіл на його арешт. Екс-президент Віктор Янукович та екс-очільник СБУ Якименко особисто керували організацією масових розстрілів людей на Майдані Незалежності в Києві, прикриваючись проведенням антитерористичної операції.

  Попередній матеріал
  Понад 20 людей отримали поранення під час зіткнень у Маріуполі
  Наступний матеріал
  У Слов'янську невідомі розстріляли автомобіль, загинув журналіст
  Теги:
  Loading...