5.ua

Викрадений на Донбасі журналіст з Коломиї – уже на волі  Сьогодні брати Гапичі повернулися додому. Дружина фотокора, Оксана Гапич, уточнила, що Євгена дуже побито, а техніку в братів відібрали. Вона каже - - чоловіка із братом утримували в Слов'янську, але вони зуміли втекти після розголосу інформації про їх викрадення в інтернеті та ЗМІ, - пише Кramatorsk.info. На своїй сторінці у Facebook Євген Гапич повідомив, що перебуває у Сумах у матері, а про деталі свого затримання розповість пізніше.

  Нагадаємо, вони зникли на Донбасі 22 квітня. Євген Гапич отримав грант на висвітлення подій на сході України та поїхав у відрядження від Івано-франківської газети "Репортер" разом зі своїм братом Геннадієм із Сум приватною автівкою. Останнє місто, з якого Гапичі виходили на зв'язок – це Горлівка. Згодом дружина журналіста повідомила з посиланням на СБУ, що зниклих братів у Слов'янську утримують, як політичних заручників.


  Також, як ми повідомляли, напередодні сепаратисти звільнили журналіста американського видання Vice News Саймона Островського, якого теж утримували в полоні у Слов'янську.
  Попередній матеріал
  На аеродромі в Краматорську вибухнув вертоліт, обстріляний невідомими бойовиками
  Наступний матеріал
  Time опублікував список найвпливовіших людей світу
  Теги:
  Loading...