5.ua

Вночі у Донецьку і Луганську знову стріляли, але без жертв серед цивільних

  Без масштабних протистоянь минула ніч у Донецьку. За інформацією прес-служби міськради, майже у всіх районах чули поодинокі постріли, зранку людей традиційно розбудила канонада з боку аеропорту.


  Повідомляють також, що фахівці комунального підприємства "Вода Донбасу" завершили ремонтні роботи на пошкодженій горлівській ділянці каналу Сіверський Донець – Донбас. Триває наповнення каналу. Втім, комунальники через бойові дії не можуть відновити електропостачання в Куйбишевському районі Донецька.

  У Луганську внаслідок бойових дій 5 людей отримали поранення, загиблих немає. Про це повідомляє прес-служба міськради. За минулу добу в результаті обстрілів було пошкоджено 5 будівель. Повідомляють, що біля штабу так званої "ЛНР", який розташовано у приміщенні СБУ, детонувало 5 снарядів. Про кількість можливих жертв не повідомляють.

  Комунальникам вдалося поновити подачу електроенергії у кількох районах міста. Через постійні бойові дії у Луганську відключено газ. Зробили це, щоби запобігти можливим пожежам.

  Попередній матеріал
  Українські війська зайшли у Дебальцеве - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Чільники ЄС хочуть посилити санкції проти оточення Путіна
  Теги:
  Loading...