5.ua

Внаслідок розстрілу автоколони бойовиками на Луганщині загинули 17 людей

  17 людей загинули внаслідок обстрілу бойовиками з мінометів і "Градів" автоколони біженців 18 серпня в районі н.п. Новосвітлівка-Хрящувате (Луганська область).


  "Нелюди вели вогонь по транспорту, який йшов під білим прапором. В результаті 17 людей загинули на місті, і лише шістьом вдалося вижити. Люди, з опіками і пораненнями різних ступенів тяжкості були доставлені в лікарню в місто Лутугине. Лікарі роблять все, щоб врятувати життя людей , які й самі досі не вірять у те, що залишилися живими ", - сказано в повідомленні прес-центру антитерористичної операції (АТО).

  "Периметр, де була розбита колона, прострілюється бойовиками. Вони не дають можливість потрапити на місце злочину не тільки експертам, а й журналістам. Навіть забрати всі тіла загиблих в даний час не є можливим", - додали там.

  Прес-центр АТО відзначає, що російські ЗМІ майже відразу після скоєння даного злочину поширили "відверту брехню".

  "І нікого вже не дивує, що після вбивств або яких-небудь інших злочинів саме російські журналісти першими опиняються на місці подій. Посібники терористів всі свої чорні справи відразу ж покладають на українські збройні сили. Але правди не приховати і розплата за злочини проти людства все одно настане ", - підкреслюється в повідомленні.

  Зазначимо, що декому з тих, хто врятувався від розстрілу бойовиками, вдалось розповісти, що трапилось. Раніше повідомлялось, що російські бойовики розстріляли колону біженців із зони проведення АТО на Луганщині.
  Попередній матеріал
  В Донецьку терористи прикриваються важкохворими і нерухомими пацієнтами лікарні
  Наступний матеріал
  На сайті МВС створено базу з розшуку терористів
  Теги:
  Loading...