АТО_бойовик 5.ua

Військові повідомили, що бойовики використовують зброю з глушниками та стріляють із "сірої зони"

Офіцери СЦКК провели зустрічі з військовослужбовцями АТО щодо виконання Мінських домовленостей.

У координації із командуванням сектору АТО керівник та офіцери української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін провели робочі зустрічі з командирами підрозділів сил АТО, які виконують завдання у районі Донецького аеропорту, щодо забезпечення виконання Мінських домовленостей та дотримання режиму тиші. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Військовослужбовці повідомили, що останнім часом бойовики здійснюють збройні провокації з використанням стрілецької зброї, оснащеної глушниками. Диверсійно-розвідувальні групи противника намагаються підходити впритул до позицій сил АТО та вести вогонь убік українських воїнів із так званої "сірої зони". Також відзначено випадки використання зі сторони бойовиків військової техніки для провокування бійців АТО в цьому районі.

Нагадаємо, Збройні сили України з випередженням графіка відвели артилерію калібром менше 100 мм від лінії зіткнення в Луганській області. 

Попередній матеріал
За останні сто років Україна пройшла через вбивства мільйонів, і половина цих злочинів відбулася завдяки системі – представник місії ЄС
Наступний матеріал
Реформа сектора громадянської безпеки в Україні має системний підхід - представник місії ЄС
Теги:
Loading...