mn24.com.ua

Ватажки "ДНР" змушують донеччан вступати до свого "громадського руху" (документ)

Представники сепаратистської влади "ДНР" наказали працівникам бюджетних і комунальних установ Донецька вступати до так званого "громадського руху".

Учора, 7 липня, бюджетні організації Донецька отримали бланки заяв про прийом в "громадський рух" під назвою "Донецька республіка", передає сайт 62.ua. За день до того, 6 червня, на зборах головних лікарів, директорів шкіл та держслужбовців міста представники сепаратистської влади "ДНР" в наказовому порядку оголосили їм про необхідність вступити в "Донецьку республіку". Про це журналістам повідомили самі учасники зборів. За їхніми словами, до залу прийшов "глава республіки" Олександр Захарченко, який наказав "партквитки Партії Регіонів викинути, а нові, "Донецької республіки" – отримати!"

За даними видання, донеччани шоковані такою перспективою. "Ми не сепаратисти", - запевнили люди журналістів, однак мирні жителі небезпідставно бояться людей зі зброєю, які на сьогодні керують містом.

На пабліках сепаратистів у соцмережах також обговорюється інформація про те, що в різні райони – наприклад, у Макіївку – приїжджають бойовики "ДНР" з пакетами бланків для вступу в "громадський рух" "Донецька республіка". 62.ua також публікує наданий донеччанами бланк, який роздають людям для вступу до "руху".

Попередній матеріал
До переліку Світової спадщини ЮНЕСКО додали 27 об'єктів
Наступний матеріал
Хроніка АТО за добу: бойовики зосередилися на обстрілах об'єктів інфраструктури Донбасу
Теги:
Loading...