@Sergey_Osadchiy

В центрі Маріуполя почались зворушення, чути постріли

  В центрі Маріуполя почались зворушення. Про це повідомляє місцевий сайт

  "Приблизно о 21.00 на блок-посту в селі Мангуш сталося зіткнення з невідомими людьми в камуфляжі. А через годину заворушення почалися і в Маріуполі.Зараз постріли чутні і в центрі міста. Міліція піднята по сигналу тривоги. Весь центр - у вогні. Горять шини", - пише 0629.com.ua.

  Сайт також повідомляє, що у соціальних мережах поширюється інформація про те, що людей не можна збирати людей біля будівлі міськради з причин безпеки.

  Користувач Twitter, Сергій Осадчий, який став очовидцем подій повідомив:

  "У Маріуполі віключили усі веб-камери. Увімкнули веб-камери за 2013 рік. У міськраді чекають нападу. В центрі міста чути постріли. Дорогу перекрили. Посеред дороги палають покришки", - повідомив Сергій Осадчий. 

  "Починають підпалювати шини міськради. Усюди чуються постріли. Виє сирена швидкої допомоги та громадянської оборони. З боку міськвиконкому пішли яскраві патрони", - додав він.

  Осадчий також пише, що "до міськради прямують БТР".

  Разом з тим самопроголошений губернатор Донеччини, який був затриманий та засуджений до 2 місяців арешту, Павло Губарєв на своїй сторінці у Facebook заявив: "У Маріуполі хунта готується до зачистки будівлі міськради. У місті - бійці Нацгвардії, важка техніка. Нацгвардія на кількох БТРах наближається до будівлі міськради. Маріуполь, вставай!"

  Є велика ймовірність, що всі події, що відбуваються в Маріуполі, проходять в рамках антитерористичної операції, пояснюється на сайті Маріуполя.

  Попередній матеріал
  У МВС озвучили версію виникнення пожежі в одеському Будинку профспілок
  Наступний матеріал
  Силовики у Маріуполі не штурмували міськраду
  Теги:
  Loading...