Facebook / Татьяна Погукай

В Сєвєродонецьку знайдено схованку з порохом і боєприпасами

  Співробітники Сєверодонецького МВ ГУМВС України в Луганській області виявили в колишньому, так званому штабі сепаратистів, тайник, в якому зберігалось близько 20 тонн пороху і партія артилерійських боєприпасів.


  Про це повідомляє Сєверодонецький МВ ГУМВС України в Луганській області.

  "Як виявилося, в житловому районі міста Сєверодонецька, в будівлі проектного інституту азотної промисловості і продуктів органічного синтезу "ГІАП", сепаратисти залишили схованку, коли втікали з міста Сєверодонецька", - сказано в повідомленні.

  Правоохоронці вилучили порох і боєприпаси з дотриманням всіх правил обережності. Знахідка виявилася дуже небезпечною. Адже в ній було майже три сотні ящиків з порохом, в кожному з яких по 80 кг, а також міні-арсенал із 30 мінометних мін калібру 50 і 82 мм, розповіли в міліції.

  В ящиках виявився не просто порох. За висновком співробітників НДЕКЦ ГУМВС України у Луганській області, дана велика партія вибухової речовини раніше перебувала на Луганському патронному заводі, звідки була викрадена терористами в кінці травня цього року.

  "Як з'ясувалося, раніше, з травня по липень поточного року в приміщеннях проектного інституту, розташованого на території даного хімічного підприємства, знаходився штаб сепаратистів, які тероризували мирних жителів Сєвєродонецька та прилеглих до нього населених пунктів", - зазначили в повідомленні.

  За даним фактом, занесеним до Єдиного реєстру досудових розслідувань, проводяться оперативно-слідчі дії. Співробітниками міліції розгорнуто широку роз'яснювальну роботу серед місцевого населення, особливо серед учнів середніх шкіл, ПТУ та ВНЗ, з метою профілактики смертельних випадків і травматизму в результаті необережного поводження з вибуховими речовинами і зброєю, залишеними терористами в місті.

  Попередній матеріал
  Іспанська медсестра, що заразилася Еболою, дізналася про свою хворобу через ЗМІ
  Наступний матеріал
  У полоні терористів залишаються 224 українські вояки - Гелетей
  Теги:
  Loading...