fakty.ictv.ua

В ході АТО 5 медиків загинуло, 50 було поранено - Богомолець

  Під час проведення АТО п'ять медиків загинуло, 50 поранено, а доля чотирьох медичних працівників залишається невідомою.


  Про це повідомила радник Президента України Ольга Богомолець на зустрічі з представниками дипломатичних місій, акредитованих в Україні, пише "Українська правда".

  Також вона проінформувала, що при АП створено Координаційний центр з надання допомоги усім постраждалим у зоні АТО та координації міжнародної допомоги для цих цілей.

  Зараз Координаційний центр веде активну роботу зі створення бази даних усіх, хто постраждав, загинув чи втратив зв'язок з родичами.

  "Для реалізації проекту Координаційного центру ми маємо групи волонтерів, які вже працюють у різних регіонах України і безпосередньо у зоні АТО", - розповіла радник Президента.

  Вона зазначила, що найближчим часом Координаційний центр остаточно сформує і передасть до посольств іноземних країн список нагальних потреб гуманітарної допомоги постраждалим від конфлікту на Сході.

  Крім того, Богомолець повідомила про загальноукраїнські курси цивільної оборони, які будуть проводитися, в першу чергу, для медичних працівників та волонтерів, а також для усіх охочих, що дозволить значно підняти рівень парамедичних навичок серед населення.
  Попередній матеріал
  З полону звільнили ще 6 військових - Порошенко
  Наступний матеріал
  Порошенко обговорив із Меркель поточну ситуацію на Донбасі
  Теги:
  Loading...