goloskarpat.info

В Донецьку почали зникати російські військові - Тимчук

  У Донецьку відзначені випадки зникнення військовослужбовців РФ. За твердженнями терористів, це свідчення діяльності в місті проукраїнських партизанів.


  Про це на своїй сторінці у Facebook заявив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

  Крім цього, повідомляється, що тривають перестрілки між окремими групами бойовиків, а також обстріли з їхнього боку підрозділів армії РФ.

  Подібні випадки зафіксовані в районі Донецька (с. Фрунзе, район облаштованої бази російських військ), Докучаєвська, Красного Луча (між місцевими бойовиками і російськими козаками). В ході перестрілок використовуються важкі озброєння.

  Згідно з даними групи "Інформаційний Опір", в Донецьку відзначено діяльність, крім підрозділів Збройних сил РФ, збройних угруповань "ДНР", а також груп бойовиків "Кальміус" і "Донецька Православна Армія".

  "Взаємодія між ними налагоджено на вкрай низькому рівні. Фіксуються конфлікти між окремими угрупованнями", - написав Тимчук.

  За його словами, на територіях, контрольованих "ЛНР" і "ДНР", зафіксована діяльність кримінальних груп з Росії, що займаються краденими автомобілями та контрабандою. В організації переправки вкрадених автомобілів з Донбасу на територію РФ активно беруть участь офіцери НД РФ.
  Попередній матеріал
  Перший випадок захворювання лихоманкою Ебола виявлено в США
  Наступний матеріал
  Виверження вулкану у Японії: підтверджено смерть 18 людей
  Теги:
  Loading...