pbs.twimg.com

В Донецьку не вщухають вибухи

  Станом на 17:00 обстановка в Донецьку залишається напруженою. Про це повідмоляє прес-служба Донецької міської ради.


  "У другій половині дня від жителів надходять повідомлення про те, що практично у всіх районах міста чутні звуки вибухів і залпів із важких знарядь", - сказано в повідомленні.

  У міськраді додають, що сьогодні через артилерійський обстріл Кіровського району і попадання двох снарядів на територію підстанції 35 кВ було пошкоджено електрообладнання та знеструмлені шахти ім. Абакумова, Скочинського, Лідіївка, Чекіст (ДП "ДВЕК").

  У цей час під землею перебували 147 гірників. Всі вони були благополучно підняті на поверхню.

  "Завдяки оперативній роботі енергетиків ДТЕК, подано резервну напругу на шахти Лідіївка і Скочинського. Крім того, відновлено електропостачання п'яти багатоповерхових будинків у селищі Жовтневий. Подати напругу на шахту Чекіст поки не вдається, тому що в результаті бойових дій пошкоджено обладнання на обох джерелах електропостачання шахти", - розповіли у міській раді Донецька.

  Також аварійними бригадами ПАТ "Донецькміськгаз" був відновлений надземний газопровід середнього тиску селища шахти "Жовтневий рудник".

  "О 14.40 фахівці КП "Компанія" Вода Донбасу" завершили ремонтні роботи на пошкодженому подаючому водоводі № 9. В даний момент йде його заповнення. Орієнтовно до 19.00 Кіровський, Петровський, Куйбишевський, Північний і Південний міські водопровідні вузли почнуть подавати воду в звичайному режимі згідно із графіком", - сказано в повідомленні.
  Попередній матеріал
  Полтавщина передає 45 "швидких" у зону АТО
  Наступний матеріал
  На Київщині піп Московського патріархату веде антиукраїнську пропаганду
  Теги:
  Loading...