5.ua

Укрзалізниця відновила 7 із 17-ти пошкоджених інженерних споруд на Донбасі

  Станом на 15 серпня залізничники відновили за тимчасовою схемою 7 із 17-ти пошкоджених інженерних споруд Донецької, Придніпровської та Південної залізниць. Застосування тимчасової схеми дозволяє у стислі терміни забезпечити рух поїздів, але з обмеженням швидкостей. Капітальний ремонт об’єктів потребує часу на виготовлення проектів та значних фінансових витрат.


  Про це повідомила прес-служба Укрзалізниці.

  Зокрема, повідомляється про те, що на Донецькій залізниці відновлено рух за тимчасовою схемою: по залізничному мосту через річку Сіверський Донець на 442 км перегону Ямпіль – Сіверськ; по залізничному одноколійному мосту через річку Євсуг на 958 км дільниці Кіндрашівська Нова – Старобільськ (ст. Городній); залізничний двоколійний міст на 1036 км Слов’янськ – Шпичкине, крім того, відремонтовано пішохідний міст по станції Красний Лиман.

  На Придніпровській залізниці відновлено залізничний шляхопровід 252 км Кривий Ріг – Волноваха.

  На Південній залізниці – залізничний міст 18 км Безлюдівка – Мохнач, залізничний міст 37 км Харків – Куп’янськ.

  Через бойові дії колійники не мають можливості проводити ремонтні роботи деяких об'єктів. Яктільки буде вільний доступ до зруйнованих інженерних споруд – почнуться активні проектувальні та ремонтні роботи.
  Попередній матеріал
  Прем‘єр Британії запевнив, що Лондон готовий фінансово підтримати Україну
  Наступний матеріал
  Червоний хрест остерігається провокацій Росії і терористів
  Теги:
  Loading...