5.ua

Укрзалізниця тимчасово скасувала деякі потяги з Донбасу та змінила розклад руху

  Станом на 30 липня пасажирські поїзди дальнього сполучення формування Донецької залізниці до станцій Маріуполь і Донецьк та зворотно курсують за зміненим маршрутом через ділянку "Ясинувата – Костянтинівка – Слов'янськ – Лозова".

  Про це повідомили у прес-службі Укрзалізниці.

  Зокрема, у залізничному відомстві зазначили, що задля безпечної посадки пасажирів у поїзди Донецька залізниця передбачила додаткові зупинки. Пасажирські поїзди дальнього сполучення № 84 "Маріуполь-Київ" і № 78 "Маріуполь – Москва", що прямують від станції Маріуполь, роблять додаткові зупинки на станціях Мандрикіне і Рутченкове, які знаходяться поблизу Донецька. Якщо  дістатися до вокзалу Донецьк неможливо, пасажири з квитками від станції Донецьк можуть здійснювати посадку за вказаними станціями.

  Також повідомляється, що у зв'язку з нестабільною ситуацією тимчасово скасовано потяги № 364/363 Умань – Ясинувата та № 321/322 Харків – Маріуполь.

  Приміські поїзди курсують у Донецькій області на ділянках Маріуполь – Волноваха – Донецьк – Ясинувата, Авдіївка – Красноармійськ – Чаплине, Ясинувата – Костянтинівка – Слов'янськ – Красний Лиман; в Луганській області на ділянках Родакове – Луганськ, Сентянівка – Родакове, Комунарськ – Родакове.

  Донецька залізниця звертає увагу пасажирів на те, що в нинішній ситуації при плануванні поїздки залізничним транспортом пасажирам слід звертатися за уточнюючою інформацією в залізничні каси та довідкові служби вокзалів, а також стежити за оголошеннями на вокзалах та станціях, де по гучномовному зв'язку проводиться регулярне інформування про всі зміни у графіку руху поїздів.

  Нагадаємо, що з 26 липня 2014 року в зв'язку з нестабільною ситуацією в Донбасі пасажирські поїзди із залізничного вокзалу Луганськ не відправляються. Скасовано поїзди № 11/12Луганск – Москва, № 126/125 Луганськ – Київ, № 20/19 Луганськ – Київ та № 788/787 Луганськ – Харків. Обмежено маршрут прямування до станції Ясинувата поїздів № 134/133 Київ – Ясинувата, № 342/341 Сімферополь – Ясинувата та № 788/787 Харків – Луганськ.

  З метою забезпечення безпеки співробітників залізничні вокзали станцій Микитівка, Горлівка та Дебальцеве закриті для обслуговування пасажирів.


  Попередній матеріал
  У Слов’янську знайдено і знешкоджено близько 6 тис. вибухових пристроїв - ДСНС
  Наступний матеріал
  Посольство США в Москві припинило видачу віз
  Теги:
  Loading...