Український кризовий медіа центр

Українські військовослужбовці відновлюють інфраструктуру на Донбасі (фото)

Українські військовослужбовці проводять відновлювальні роботи інфраструктури Донецької та Луганської областей.

Про це сьогодні, 26 жовтня, під час брифінгу розповів речник Адміністрації Президента з питань Антитерористичної операції Андрій Лисенко. За його словами, в період з 19 по 24 жовтня військові отримали 58 заяв на проведення відновлювальних робіт, із них – 50 звернень вже опрацьовується.

"Зокрема, триває ремонт електромереж та систем газопостачання у Донецькій та Луганській областях. Також українські сапери розмінували місцевість поблизу Вуглегірської ТЕС та підготували до відновлення та спорудження колійних машинних станцій у напрямку залізничних станцій Курдюмівка та Микитівка", - зазначив полковник.

Речник також повідомив, що українські військовослужбовці зі Спільного центру з координації та контролю разом із жителями Соледара Донецької області відновили міський парк. "Бійці та школярі висадили 20 тополь як живий символ відродження українського Донбасу. Допомагали навіть першокласники", - додав Лисенко. 

Також Андрій Лисенко уточнив вчорашні дані щодо обстрілу українських позицій в зоні АТО. За його словами, внаслідок стрілянини на Донбасі в ніч з 24 на 25 жовтня було поранено не одного військовослужбовця, а двох.

Попередній матеріал
Місцеві вибори в Києві: найактивнішим виявився Печерський район
Наступний матеріал
На Донеччині виявлено схрон з гранатами та тротиловими шашками
Теги:
Loading...