5.ua

Українські військові звільняють Слов'янськ та Краматорськ

  Терористи , що захопили Слов'янськ рано вранці 2 травня повідомили про відновлення антитерористичної операції українськими військовими. Силовики почали атаку відразу на кілька блокпостів бойовиків біля міста. У небі над містом кружляють гелікоптери українських Військово - повітряних сил. У місті час від часу включається сирена, лунають постріли. 


  Через деякий час після початку бою стало відомо, що українські військові в ході атаки взяли під контроль більшу частину Слов'янська. Про це на своїй сторінці Facebookпише керівник Центру військово- політичних досліджень Дмитро Тимчук.

  Майже відразу була зайнята барикада біля в’їзду у місто, пізніше українські війська зайняли телецентр Слов'янська на горі Карачун. Зараз армійські підрозділи рухаються з боку Краматорська у напрямі на квартал, де знаходяться будівлі місцевого управління СБУ і міськвиконкому. Місто повністю блокований, в небі - не менше 20 вертольотів. Терористи озброєні автоматами, гранатометами, рушницями і пляшками із запальною сумішшю.

  Також відомо , що українська армія, яка веде операцію з визволення Слов'янська, зазнала перших втрат. Кілька терористів повідомили РІА "Новости", що над містом було збито два українських вертольоти. Ватажок терористів В'ячеслав Пономарьов повідомив про загибель пілота одного з двох збитих українських вертольотів.

  "Ми збили два вертольоти, один пілот у нас в полоні. Ще один поки борсається в лимані. Одному з пілотів іншого вертольота вдалося піти через поле. Ще один пілот загинув", - сказав він російським журналістам.

  Нагадаємо , сьогодні вранці українська армія відновила операцію з визволення Слов'янська , захопленого раніше російськими диверсантами і сепаратистами. Українські силовики атакували всі блокпости по периметру міста . Був звільнений телецентр. При цьому використовувалася вертолітний підтримка .

  Слов'янськ російські диверсанти і бойовики зайняли кілька тижнів тому. Ними утримуються заручники і полонені . Керує диверсантам громадянин Росії.
  Попередній матеріал
  Українські силовики контролюють більшу частину Слов’янська – Тимчук
  Наступний матеріал
  Невідомі намагались захопити "Київводоканал"
  Теги:
  Loading...